Disclosure přivezou speciálního hosta

Disclosure přivezou speciálního hosta

15. 08. 2016  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Bratři Lawrencovi (aka Disclosure) vystoupí v pražském Foru Karlín už příští týden, ve čtvrtek 18. srpna. Nyní oznamují speciálního hosta, talentovaného DJe a producenta z Anglie, vystupujícího pod pseudonymem Après.
Vstupenky jsou k dispozici na fource.cz, GoOut.cz a prostřednictvím sítě Ticketpro za 850 Kč, na místě v den konání pak za 900 Kč. Harmonogram večera a další informace o koncertu budou zveřejněny během příštího týdne na fource.cz.
 

Bratři Lawrencovi, aka Disclosure, přivezou do Prahy loňskou desku Caracal, kde hostoval zpěvák The Weeknd, Sam Smith nebo zpěvačka Lorde. Letos vydali EP Moog For Love, kterým potvrdili své rozhodující postavení na poli elektronického mainstreamu. Jejich tvorba inspirovala Huga Ellinghama, vystupujícího pod jménem Après, který byl původně bubeníkem a pianistou. Ovlivněn housem vznikajícím v americkém Chicagu na přelomu 80. a 90. let, vydal singl s příhodným názvem Chicago, který byl v mžiku nasazen na stanici BBC Radia 1. Après usilovně pracuje na nové tvorbě a právě vydal singl Prophet. Vystupování po boku Disclosure je tak dalším důležitým bodem jeho kariéry.

Dodal: Kristyna Koreis, Fource Entertainment s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DISCLOSURE

Čtvrtek 18. 8. 2016
Vstup: od 750 Kč
Vystupují:
DISCLOSURE (UK), Après (UK)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika