Jubilejní Syndicate - párty bez hranic

Jubilejní Syndicate - párty bez hranic

16. 08. 2016  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
Léto je zas pomalu u svého konce a tak je ten nejvyšší čas se poohlídnout po akcích, které se chystají na podzim. Jednou ze zásadních akcí u sousedů v Německu je Syndicate!
Tu jako každý rok připravuje německá promo agentura I-Motion ve spolupráci s holandskými kolegy z Art Of Dance. Letos tu máme jubilejní desátý ročník tohoto harder styles festivalu. Pořadatelé slibují nezapomenutelný zážitek! Buďte u toho i vy! V komplexu Westfalenhalle v Dortmundu budou opět připravené pro návštěvníky 4 scény. A na koho, že se můžete těšit letos? To se dočtete v následujícím článku.

V následujících řádcích se mimo jiné dozvíte o informace k chystanému zájezdu na tento event. Proto, prosím Ty z vás, kteří mají zájem vycestovat za hranice, a zažít jednu z těch lepších párty, aby si tento článek přečetli až dokonce. Hlavně prosím si dobře zapište upomínku - 10. října, Syndicate, 10 let!

Syndicate se zrodila před desíti lety. Od začátku své existence přitahuje čím dál tím víc návštěvníků. Loni byla překročena opět návštěvnost 20.000+. Je vidět, že harderstyles mimo naše hranice každým rokem zajímá čím dál tím víc pártypeople.
 


Syndicate je proslulá svou velmi silnou zvukovou aparaturou, ve Westfalenhalle neplatí žádné zvukové limity! Osobně, všem co se chystají zúčastnit této párty přímo doporučuji si vzít špunty do uší. Těšit se můžete jako vždy na obrovskou indórovou laser-pyro-světelnou show.  Hudebně si letos přijdou na své fanoušci hardstyle, hardcore, hard techna a oldschool hardcoru. Chcete na tuto párty vyrazit? Neváhejte a vyrazte s námi! Hlaste se co nejdříve k naší společné výpravě, kapacita autobusu je omezená a zbývá několik málo posledních míst.
 


Pro návštěvníky budou opět připraveny čtyři stage: Masters Of Hardcore, Rough Zone, Classic District a Hardstyle kingdom.

Line up:

MASTERS OF HARDCORE
Angerfist Live, Destructive Tendencies, Miss K8, Tha Playah, Korsakoff, Scarphase Live, Mad Dog Live, Neophyte, Outblast, Nosferatu, Day-mar, Dyprax, Thorax Live, Furyan, Meltdown, Tensor & Re-Direction.
MC Tha Watcher

HARDSTYLE KINGDOM
Radical Redemption, E-force, Warface, Atmozfears, Crypsis, Chain Reaction, Mashup Jack Live, Delete, High Voltage, Act of Rage, Cyber, D-Sturb, Devin Wild, DJ Mystery.
MC Nolz

CLASSIC DISTRICT
Paul Elstak, Mental Theo, Marc Acardipane, Jappo, Bass-D, Millennium Mayhem, Predator,
Vince, Buzz Fuzz,
MC Syco

ROUGH ZONE
BMG Live, Pet Duo, Pappenheimer, Candy Cox, Minupren, Tekkerkane, Epyleptika.

Westfalenhallen v Dortmundu své brány otevře opět 10. října v 20:00. Lístek se dá zakoupit za 55,39 € (i s poplatky). Vstupenky bez problémů zakoupíte na těchto stránkách.

Společná výprava na Syndicate 2016 (DE)
Chcete na tuto akci vyrazit a nemáte se tam jak dostat? Tak pro Vás máme tip, jak se na tuto akci vypravit společně s lidmi, kteří touto hudbou žijí, stejně jako vy! V minulých třech letech vyrazil na tuto akci autobus s 35 a nebo 45 zájemci. Letos to vypadá tak, že o tento event z České republiky je opět zájem a pravděpodobně se pojede autobusem o kapacitě 45 míst a více. Pro více informací navštivte facebookovou událost Společná výprava na Syndicate 2016.

Místo a čas konání: Westfalenhallen Dortmund, Německo, sobota 10. 10. 2016, 20:00 - 07:00

Vzdálenost z Prahy: 660 km, tedy cca 8 - 9 hodin jízdy průměrnou rychlostí 90 km/h (téměř výhradně samá dálnice).
Cena zájezdu je stanovena na 3.000,- Kč (zahrnuje zpáteční jízdenku do Dortmundu a lístek na akci). Cesta vyjde na 1. 450 Kč a lístek si zakoupit osobně. Lístek stojí 1. 550 Kč

Odjezd z Prahy, z Hlavního nádraží (vlakového), plánujeme na sobotu 10. 10. 2016 v 09:00 ráno (sraz v 8:45!). Do Německého Dortmundu přijedeme okolo 19. hodiny odpolední, tam zaparkujeme v bezprostřední blízkosti místa konání, budete tak mít čas podívat se do města a zajít někam na pořádné jídlo před akcí. V tuto chvíli začíná „volná zábava“ až do nedělní 7.00 hodiny, kdy se opět sejdeme u autobusu. Odjezd z Dortmundu je plánován v neděli v 7:30. Příjezd zpět do Prahy je odhadován v neděli 2. 10. 2016 kolem 17. hodiny
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SYNDICATE

Pondělí 10. 10. 2016
Vstup: od 55,39 €
Vystupují:
Angerfist Live, Destructive Tendencies, Miss K8, Tha Playah, Korsakoff, Scarphase Live, Mad Dog Live, Neophyte, Outblast, Nosferatu, Day-mar, Dyprax, Thorax Live, Furyan, Meltdown, Tensor & Re-Direction., Radical Redemption, E-force, Warface, Atmozfears, Crypsis, Chain Reaction, Mashup Jack Live, Delete, High Voltage, Act of Rage, Cyber, D-Sturb, Devin Wild, DJ Mystery, Paul Elstak, Mental Theo, Marc Acardipane, Jappo, Bass-D, Millennium Mayhem, Predator, Vince, Buzz Fuzz, BMG Live, Pet Duo, Pappenheimer, Candy Cox, Minupren, Tekkerkane, Epyleptika
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika