Dj Giom z Británie vystoupí v Radosti FX

Dj Giom z Británie vystoupí v Radosti FX

18. 08. 2016  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Po velmi úspěšném Fredu Everythingovi z Kanady představuje pravidelná noc Mosaic House v klubu Radost FX jeho spolupracovníka a kolegu, kterým je britský DJ Giom. Giomovy tracky se objevují na labelech jako Toolroom, Defected Records a jeho hit Dr.Zapp kraloval v roce 2014 Beatportu v kategorii Nu Disco.
Gioma doplní dva rezidenti této noci – DJ Lumiere a DJ Vilém. Zvuk Funktion one, kterým je Radost FX osazena zajistí celé noci opravdu kvalitní hudební zážitek.

Mosaic House s dj Giom

DJ Giom /UK/
Tento původem francouzský DJ není vyhraněný stylově, jeho zvuk kombinuje nu disco s funky a deep house. Jedna věc je však jasná - donutí vás tančit. Jeho tracky pravidelně hrají interpreti jako Fedde Le Grand, Green Velvet, Mark Knight, David Vendeta a další. V roce 2014 se jeho hit Dr.Zapp vyšplhal na čelo Beatport hitparády a do dnes se drží v první padesátce v kategorii Nu Disco. Na konci roku 2014 byl v prvních 25. příčkách stahovanosti. Na svých skladbách spolupracuje např. s Fredem Everythingem, Joey Negrem, Riva Starrem. Kromě house music se věnuje také bicím a nahrává například pro Alici Russell, The Nextmen a Kasabian.

DJ Lumiere
DJ Lumiere jistě potěší nejen generaci dnešních třicátníků, čtyřicátníků, kteří vyrůstali na klasickém a poctivém funky, deep, soulful a jazzy house. Lumiere přináší současný houseový sound, kterému však na rozdíl od různých "skřípanic", EDM či disco-trysko houseu tento přívlastek skutečně patří!

DJ Vilém
DJ Vilém patří mezi jedny z nejdéle hrajících house DJs v Čechách. V klubu Radost FX začal hrát v roce 1992. Může se pochlubit i hostováním v mnoha klubech v Česku (např. Mecca, Sasazu, Roxy) i zahraničí (Amsterdam, Berlín, Mnichov, Londýn). Vystupoval po boku zvučných DJských jmen jako Phonique, Charles Webster, Dj Sneak, Paul Van Dyk, Roger Sanchez, Asad Rizvi, Boris Dlugosch a další. Spolupracoval i s Darou Rolins, Tonyou Graves či s Monkey Business.

Dodal: Štěpán Hora (gusman), Radost FX
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MOSAIC HOUSE

Pátek 30. 9. 2016
Vstup: 190 - 250 Kč
Vystupují:
DJ Giom /UK/, DJ Lumiere, DJ Vilém
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika