Atmosférické duo Mind Against na narozeninách Roxy

Atmosférické duo Mind Against na narozeninách Roxy

22. 08. 2016  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
 Bratrská dvojice Mind Against stoupá během posledních dvou let nezastavitelně až do vesmírných výšin elektroniky. Jejich směs techna a house music se vyznačuje smyslem pro detail a temnou atmosférou.
V posluchačích vyvolává hloubavé pocity podobně jako i sety Tale Of Us, se kterými je pojí přátelství a práce pod labelem Life and Death. Za krátký čas dokázali Allesandro a Federico vydat množství úspěšných EPs nebo se umístit v první dvacítce TOP Djs žebříčku Resident Advisoru před jmény jako Adam Beyer nebo Richie Hawtin. V rámci narozenin ROXY BE24 se představí poprvé i Praze.

Atmosférické tech/house duo Mind Against na narozeninách Roxy

Když spolu bratři Alessandro a Federico Fongnini vyrůstali, ovlivňovalo je stejné hudební prostředí - od 70. a 80. let rocku až po elektroniku devadesátých let a IDM. Ve školní kapele hrál Frederico na bicí a Alessandro zpíval, objevovali spolu první možnosti elektronické hudby a cestovali. Zásadní zlom nastal v roce 2011, kdy vytvořili svůj první seriózní projekt Mind Against. Dva roky na to se z rodné Itálie přestěhovali do Berlína a vydali pod labelem Life and Death první EPs Atland, Avalon nebo Strange Days. Tyto tech/house počiny udělaly velký dojem nejen na publikum, ale i kritiky se a tak se umístili v první dvacítce TOP Djs žebříčku Resident Advisoru před jmény jako Adam Beyer nebo Richie Hawtin. Tohle vše je ihned posunulo na line-upy světových festivalu jako je Ultra Music Festival, Exit Festival nebo Melt!

“Přesun do Berlína nám dal možnost potkat se a pracovat s lidmi, kteří nás nepřetržitě ovlivňují,” říkají Mind Against. V současné době sdílí studio s ostatními producenty pod labelem Life and Death jako Stephan Bodzin, DJ Tennis nebo Tale Of Us. Právě s nimi jsou dlouholetými přáteli, se kterými rádi a často pracují (Tale Of Us & Mind Against – Astral). Mind Against produkují hudbu, kde má každý zakomponovaný detail jasné místo. Silně emoční sety navozují temnou atmosféru, ale zároveň zůstávají výbušné v těch pravých momentech. Bratři Allesandro a Federico vytváří něco tak trochu kosmického. Na cestu do vesmíru na vlně techna a house music svezou celou ROXY už 21. října v rámci BE24.

Dodal: Daniel Bacho, Roxy
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BE 24: MIND AGAINST

Pátek 21. 10. 2016
Vstup: od 250 Kč
Vystupují:
MIND AGAINST (Afterlife, Life and Death/Berlin)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika