Skrillex pokřtí novou pražskou halu Pragovka

Skrillex pokřtí novou pražskou halu Pragovka

23. 08. 2016  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Ve čtvrtek 25. srpna se v Pragovce uskuteční první oficiální koncert. Pop up event, site specific, nebo legendární párty, jak se budeme nakonec dívat na vystoupení jednoho z nejslavnějších djs a producentů taneční hudby na světě v postindustriálním prostředí, se asi ještě uvidí.
Sonny John Moore známý pod stage jménem Skrillex si halu vybral sám a její kapacita je limitovaná. Držitel osmi cen Grammy, producent několika songů nu-metalové ikony Korn nebo poslední desky Justina Biebera přijíždí do Prahy poprvé a do svého soukromého letadla s sebou bere kamaráda a dje Wiweka, který mu bude dělat oficiální support. Dále ho doprovodí Bassdrop djs, GNRLY Panthers, Sirene Factory, Friky a další.

Skrillex

7. června 2010 zveřejnil americký producent Sonny John Moore na svém Myspace profilu své první EP “My Name Is Skrillex” a tím navždy změnil vnímání dubstepu i jeho celkovou roli ve světě. Následovalo EP “Scary Monsters and Nice Sprites”, kterému na úspěch zadělal už první track Rock n’ Roll (Will Take You to the Mountain). V roce 2010 Skrillex obsadil příčku nejlepší dubstepoví dj na světě a na té příčce už je přes 6 let. Mezi jeho poslední aktivity patří například produkování desky Justina Biebra společně s Diplem, se kterým rozjeli i projekt Jack Ü. V posledních dnech jsme o něm mohli slyšet v souvislosti s filmem Suicide Squad, kde je jedna z jeho skladeb na originálním sound tracku.

Skrillex patří mezi pionýry a nejslavnější jména dubstepu a ve svých osmadvaceti letech je současně jedním z nejkreativnějších producentů. Spolupracoval namátkou s Damianem Marleym, Ellie Goulding, Alvinem Riskem, s americkým producentem Dillonem Francisem nebo švédskou rapperkou Elliphant. Na albu Path of Totality produkoval tři skladby pro nu-metalové ikony Korn, a to včetně prvního singlu Get Up. Se Sirah natočil písničku Bangarang a mezi interprety, které remixoval, patří Daft Punk, Avicii nebo Nero.

Akce se koná v hale Pragovka na adrese Kolbenova 34a. Bývalá fabrika na výrobu automobilů prošla bezpečnostní rekonstrukcí a odhlučněním. Na místě bude zajištěno občerstvení jako Le Burger, Kaiser Franz Burger, Mamakrela, Od Francouze a další. Nebudou chybět fotbálky, chillout zone a chillout zewlair. Na místě také bude k prohlédnutí a ke koupi oblečení MDMA Fashion. Akci pořádají agentury Everything Goes a Art Prom. Vstupenky jsou v prodeji v sítích NoLimits.cz, Goout.cz a Ticketpro za 1.190 Kč.

Vstupenky: www.nolimits.cz

Dodal: Michael Tardik
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SKRILLEX

Čtvrtek 25. 8. 2016
Vstup: 890 - 1190 Kč
Vystupují:
Skrillex (USA)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika