Alison Wonderland vystoupí den před Tomorrowlandem v Roxy

Alison Wonderland vystoupí den před Tomorrowlandem v Roxy

08. 07. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Do Prahy se poprvé chystá hvězdná australská zpěvačka, producentka a DJka Alison Wonderland. Drobná slečna z muzikantskými kořeny, které nedělá problém vzít do ruky violoncello nebo baskytaru, se však nakonec vzhlédla v produkci elektronické hudby.
Odměnou ji nyní budiž mnohatisícové davy, které navštěvují její vystoupení po celém světě a zbožňují její drsný future bass / trap s něžným vokálem.
 

Rok 2015 se stal pro Alison velmi úspěšným poté, co její debutové album Run vyletělo na první příčku US Billboard Electronic Chart. V tom samém roce poprvé zahrála na dvou největších amerických festivalech Coachella a Electric Daisy Carnival. K tomu nutno ještě přičíst úspěšné evropské turné a rozsáhlé australské Warehouse tour, které bylo kompletně vyprodané.

Rok 2016 byl však ještě úspěšnější. Proběhlo vyprodané US tour s 30 zastávkami, včetně New Yorku, Miami a Chicaga, a v rámci EDC se ten rok stala historicky první ženou - djkou, která vystoupila na hlavní stagei tohoto prestižního festivalu.

Album Run je velmi osobité a má široký stylový záběr - od elektroniky, future beats, trapu a dancehallu, až po klasickou hudbu a pop. Alison do alba promítla zkušenosti z jejího pobytu v Los Angeles a vyjadřuje na něm pocity z lidí, se kterými se setkala, lásky, úzkosti a zkušenosti z hudební branže.

Letos přišla s novým albem Awake, které sklízí obrovské úspěchy po celém světě. První dva singly, Easy a Church, boří hitparády hned od svého vydání.

Její neskutečně živelný projev jí letos přinesl například vystoupení na hlavní stagei nejúspěšnějšího evropského festivalu - belgického Tomorrowlandu. Těsně před tím se ale zastaví v Praze, aby nám předvedla své umění naživo. Stane se tak ve čtvrtek 26. července 2018 v klubu Roxy, kde ji doplní Dj NobodyListen a dvojice DJs Vinfield a DE.

Vstupenky jsou k zakoupení na www.goout.net

Dodal: Petr Tajčman, LIVE61 s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ALISON WONDERLAND

Čtvrtek 26. 7. 2018
Vystupují:
Alison Wonderland (AUS), support: NobodyListen, Vinfield & DE.
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika