Zonderling zahraje tento čtvrtek v Duplexu

Zonderling zahraje tento čtvrtek v Duplexu

26. 11. 2019  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Zonderling vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue v Praze ve čtvrtek 28. listopadu, což bude letos již podruhé v České Republice. Fanoušci si ho určitě pamatují z letošního ročníků festivalu Mácháč, kde předvedl neskutečnou show.
Jako support DJs se představí zástupci české taneční scény. Na čtvrtečním eventu Zonderling podpoří naši rezidenti – Deep Deer, Tokátko, Namaas a Nick Martino.
 

Vstupenky za hubičku ještě stále k dispozici na www.duplex.cz/zonderling/

Facebook event: https://www.facebook.com/events/589760844896117/

TIME-TABLE
22:00 Nick Martino
00:00 Deep Deer
01:00 Zonderling
02:30 Namaas
03:30 Tokátko

Po zveřejnění listopadového headlinera, kterým byl legendární DJ a producent Laidback Luke, tu pro vás máme další nálož! Na konec měsíce jsme si pro vás připravili další porci kvalitních headlinerů. Ve čtvrtek 28. listopadu vystoupí holandský DJ Jaap de Vries, který reprezentuje projekt Zonderling a na pátek 29. listopadu pro vás máme mladého talentovaného Dje z Melbourne v Austrálii, který vystoupí v České Republice vůbec poprvé. Je jím Throttle!

Zonderling vytvořili svoji vlastní verzi dnešní elektronické taneční hudby. Jejich freaky sound je tvořen jejich společnými impulsy ve světě, kde jsou žánry tvořeny podle různých pravidel si vytvořili takřka svůj vlastní jedinečný žánr. Toto holandské duo tvoří producent Martijn van Sonderen a DJ Jaap de Vries.

Jejich zvuk lze charakterizovat jako velice neobvyklý, ale velice podmanivý. Ať už jde o jejich edit Diablova tracku “Tunnel Vision”, četné remixy pro Martina Garixxe, Zedda, Sam Feldta. Mimo jiné také spolupracovali s Moguaiem na housové hitovce “Lee” na labelu Olivera Heldense. Za zmínku uričtě stojí jejich kolaborace s belgickým producentem Lost Frequencies na singlu “Crazy” (více než 47 miliónu přehrání na Spotify). Zonderling dostává silnou podporu ze všech směrů.

Dodal: Štěpán Ježek, DUPLEX club & restaurant
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ZONDERLING

Čtvrtek 28. 11. 2019
Vystupují:
Zonderling - DJ Jaap de Vries
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika