Moby hýří aktivitou!

Moby hýří aktivitou!

12. 05. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Koncertně si v minulých dnech podmanil západní pobřeží USA (vyprodané koncerty v Seattlu, San Francisku, Los Angeles i San Diegu), kde také absolvoval obří TV konferenci, při níž se přes satelit připojily stovky lokálních stanic, aby se jejich diváci dozvěděli přímo od Mobyho něco o desce Hotel a jeho nové knížce.
Koncertně si v minulých dnech podmanil západní pobřeží USA(vyprodané koncerty v Seattlu, San Francisku, Los Angeles i San Diegu),
kde také absolvoval obří TV konferenci, při níž se přes satelit připojily stovky lokálních stanic, aby se jejich diváci dozvěděli přímo od Mobyho něco o desce Hotel a jeho nové knížce.


Prostřednictvím serveru MySpace.com pak MOBY představil hodinový mix (mix si lze poslechnout na http://www.myspace.com/whitelabel).

Zatímco v Evropě bude jako druhý singl fungovat skladba Raining Again, pro Anglii dělá Moby speciální druhý singl s titulní písní Spiders. Komerční formát Raining Again obsahující mixy od Davida Durieze, Evil 9 nebo Ewana Pearsona vyjde 23.5.2005.

Album Hotel je už v řadě zemí zlaté nebo dokonce platinové (Francie, Itálie, Německo, Anglie, Belgie, Švýcarsko, Rakousko, Portugalsko, Polsko). V Čechách se Hotel stále drží v Top 20 a stabilně je jednou ze tří nejprodávanějších zahraničních desek.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/moby2.jpg[/IMG]

V Praze se Moby zastaví 14.6.2005.
Místo srazu - Sazka Arena.
Vstupenky v síti Sazka Ticket (www.sazkaticket).

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika