DUPLEX: 3.6. THE BIZ

DUPLEX: 3.6. THE BIZ

01. 06. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
THE BIZ na stagi vystupují Paul French a Violeta. Představí Vám album, které trhlo rekordy - HYPNOTICA vč. hit singlů SATISFACTION a ABLE TO LOVE. Prezentují také tracky Benassi Bros. I LOVE MY SEX a DON'T TOUCH TOO MUCH.
[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/loga/duplex.jpg[/IMG]

THE BIZ na stagi vystupují Paul French a Violeta. Představí Vám album, které trhlo rekordy - HYPNOTICA vč. hit singlů SATISFACTION a ABLE TO LOVE. Prezentují také tracky Benassi Bros. I LOVE MY SEX a DON`T TOUCH TOO MUCH. Paul a Violeta se Vám představí v úžasné zvukové a pohybové show. Jejich performances bývá popisována jako: hi-tech, robotic, sexy, sleazy, Kraftwerkish, hot and cold. Toto živé vystoupení máte možnost vídat po celém světě.

The Biz - Benny Benassi Live Show
"Push Me and Then Just Touch Me, Til I Can Get My, Satisfaction", to jsou slogany, které vtrhly na parkety tanečních klubů po úspěchu tracku Satisfaction vyprodukované Benny Benassim. Tvoří spolu se svým bratrancem Allem (jako součást Off Limits teamu organizovaného Larry Pignagnolim). Pohlcen elektronickou hudbou 80. let nazývají svůj unikátní styl electrohousu jako "hypnotech". . To ale není vše - Benassiho live projekt není jen o elektro zvucích a živých vokálech, ale také jako performance show, ve kterých nechybí thajské bojové umění. Tato live show je na albu "Hypnotica", které obsahuje hitové singly "Satisfaction" či "Able to Love". Hostují také na dalších traccích Benassi bros. "I Love My Sex" anebo "Don´t Touch Too Much". Všechny tyto hity budete mít možnost slyšet v live provedení.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/thebiz.jpg[/IMG]


Benny Benassi
Benny se narodil v Miláně roku 1967, přes svůj pokročilejší věk o sobě rád říká, že vypadá stále na 25. Nyní žije v italském Reggio Emilia, 100 km jižně od Milána, kde, jak tvrdí, je výborné jídlo a taneční hudba ještě lepší. Jako producent spolupracuje se svým bratrancem Alle Benassim, který byl členem dříve úspěšného italského projektu Off Limits. Poté, co Alle dokončil práci na "KMC feat. Dhany (svého času č.1 v UK club chart), se vrhnul na Bennyho album Hypnotica, na němž najdeme prvky electra, techna a housu s minimalistickou elegancí.

Megahit Satisfaction
První singl tohoto alba, Satisfaction, udělal z Bennyho (a jeho spolupracovníků) osobou známou po celém světě,zde výčet některých ocenění: přes měsíc č. 1 ve francouzské oficiální Dance chart (po čase se dokonce dostala na první místo opět) č. 2 v oficiální německé Dance chart -top 40 oficiálních prodejů tanečních nahrávek v Německu

Ohlasy na Satisfaction
A ohlasy některých osobností taneční scény na tento singl?
Carl Cox - Čistá energie, miluji to!
Timo Maas - Mám to, šíleně fuckin (raději bez překladu) deska, davy tohle milují!!
Boy George - Dirty electrohouse v tom nejlepším světle!
Darren Emerson - Norman Cook mi ohledně této desky volal a jakmile jsem ji brzy získal, hned jsem si ji zamiloval
Roger Sanchez - Tak jako jsem měl rád jeho remix Tomcratf, tak tohle mám ještě raději!
Co k tomu dodat? Koncert se vším všudy! - "Push Me and Then Just Touch Me - Til I Can Get My - Satisfaction"!

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika