Prázdninovej BBARÁK

Prázdninovej BBARÁK

02. 06. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Letní jedenačtyřicáté číslo BBARÁKu opět přináší to nejzajímavější ze světa hiphopu - zprávy žhavější než víkendová tropická vedra. Naposledy před letními prázdninami si tak můžete přečíst o hiphopu bez kopanců.
[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/loga/bbarak.jpg[/IMG]

Letní jedenačtyřicáté číslo BBARÁKu opět přináší to nejzajímavější ze světa hiphopu - zprávy žhavější než víkendová tropická vedra. Naposledy před letními prázdninami si tak můžete přečíst o hiphopu bez kopanců. Sešlo se několik zajímavých desek od zajímavých projektů, kterým vévodí následující trojlístek: Švédští Lootroop (které najdete i na titulní stránce), novou desku má i poslední projekt DJ Vadima - One Self a do třetice sólový debut Apoky z Naší Věci – Kodex Orthodox, který vychází u nového BBR jako CD příloha. Tím to ale samozřejmě nekončí, výlet po lokálních scénách se tentokráte zastavuje v Jablonci a pro ty z vás, pro které znamená léto nejen období pečení se na plovárně, ale i ježdění po hiphopových festivalech máme připraveny tipy kam vyrazit nejen u nás, ale i v Evropě. Když už jsme u té Evropy, z Anglie se na vás těší Foreign Beggars, z Německa battle šampion a král rapové freak show – Taktloss a z Polska striktní Kasta. Dojde i na legendy – profil Crack aka Fat Joe a rozhovor s jedním z nejzásadnějších producentů všech dob jménem Prince Paul, jenž byl u De La Soul, Grave Diggaz či Handsome Boy Modelling School. Dvě zavedená středoproudá jména spojuje vydání nového alba, které má být „přelomem v jejich kariéře“. Přesně tak popisují své nové počiny „běžící herec“ Will Smith aka Fresh Prince, stejně jako prince Roc-A-Fella - Memphis Bleek. V rubrice kořeny si představíme klan hiphopových motorkářů Ruff Ryders, holky zastoupí „zlobivá“ Da Brat a zpívající Tweet. Za koli z oceli vykukuje anglický habán DJ 2Tall, svůj pohled na graffiti prezentuje Pasta Oner a v breaku se tentokrát lámou Torzo Breakers. Pokud ale máte z hiphopu nejradši indie scénu, přijdete si na své v profilu Zion I a rozhovorech s Wordsworthem, Emanon a Scienz Of Life.

To vše a ještě mnohem více, jako jsou recenze, soutěže, partypics nebo novinky najdete jen v novém čísle BBARÁKu # 41, který vychází ve středu 1.6. Kontroluj ho.

Časák má od nynějška o 8 stran navíc, krutou vazbu s hřbetem a sníženou cenu na Slovensku, fér! Nezapomeň též kontrolovat www.bbarak.cz.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/bbr.jpg[/IMG]

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika