PRÁVĚ VYCHÁZÍ REPORT 6/05

PRÁVĚ VYCHÁZÍ REPORT 6/05

02. 06. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
+ DVD MICHAL PAVLÍČEK
[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/loga/report.jpg[/IMG]

Z obsahu:

COLDPLAY
V titulním článku Chris Martin líčí, jak problematicky vznikalo nové album, na které všichni netrpělivě čekali. Objasňuje tajuplný název X&Y a prozrazuje budoucí plány. Doplněno o přehled nejzářivějších momentů v kariéře Coldplay. Bude X&Y jejich poslední deskou?

GAY POP TOP
Sonda do života a kariéry nejznámějších homosexuálních umělců. Elton John, Freddie Mercury, Rob Halford, George Michael, Michael Stipe... Dočtete se o Bowieho „sexuálním chameleonství“, o lesbických kapelách, nebo které hity jsou mezi gayi nejpopulárnější.

PRODIGY
“Jacksona jsme nevykradli, hlavní motiv Thrilleru nám poskytl jeho autor Rod Temperton”, braní se Liam Howlett v rozhovoru s REPORTem a dodává: “Elektroniku je třeba oživit špínou a potem, jinak vznikne jen tupé disco.” Doplněno o report z brněnského koncertu.

TATTOO CONVENTION
Zajímají vás nové trendy v tetování a piercingu? Mrkněte na fotoreportáž z nedávného Tattoo Convention, které vedle tattoo studií z celého světa navštívil také „Větřelec“ H.R.Giger.

ALANIS MORISSETTE
Za kanadskou zpěvačkou REPORT zajel do Vídně, aby vám zprostředkoval jeden z posledních regulérních koncertů evropského turné. Pak totiž Alanis hodlá hrát akusticky. Nechybí ani recenze jejího nového DVD.

GEORGE CLINTON
Má patent na funk, dvacetičlennou kapelu, nepřehlédnutelnou image a na koncerty létá vesmírnou lodí. Na nic nehraje a zpívá falešně, přesto je už 30 let vzorem všech raperů a mnohých rockových hvězd. Prostě Dr. Funkenstein.

CHARLIE ONE
Londýnská zpěvačka žijící v Praze si po vydání alba Ohm Square našla čas na zhodnocení aktuálních nahrávek v oblíbené rubrice Ucho. Co si myslí o Coldplay, Monkey Business, Sunshine, Nine Inch Nails nebo Nicku Caveovi?


Rozhovory:
GAIA MESIAH, TŘI SESTRY, DJ TRAFIK, KRUCIPUSK, KURTIZÁNY Z 25. AVENUE
live: MONKEY BUSINESS, MARK KNOPLER, WOHNOUT, SUNSHINE, EXPLOITED, INE KAFE...

Smrt si říká rock`n`roll: MARLENE DIETRICH
Recenze CD/VHS/DVD
Filmové premiéry + novinky
6 x soutěž o super ceny
Komiks Kurt Report č. 53
Přehled všech festivalů
Hudební TV program
report: Jak přežít víkend v Krakově
Přehled akcí, hot news, hi-fi novinky, fotoreporty, PC games, clubbing...
BILLY CORGAN, MOBY, PRAŽSKÝ VÝBĚR, OASIS, RAY, AUDIOSLAVE, KURT COBAIN, WHITE STRIPES, BLACK EYED PEAS, U2, FOO FIGHTERS, OHM SQUARE, RICHARD MULLER, UNDERWORLD…

DVD zdarma!
MICHAL PAVLÍČEK & FRIENDS – Best Of Klobouček 1995-2004

Unikátní 130minutový dokument obsahuje 24 skladeb z televizního Kloboučku. Hity od The Doors, Ozzyho Osbournea, Pražského výběru, Van Morrisona, Jimiho Hendrixe, Lucie, Queen, AC/DC, Boba Dylana, Black Sabbath ad. hrají a zpívají Dan Bárta, Michael Kocáb, Kamil Střihavka, Lucie Bílá, Bára Basiková, Jan P. Muchow, David Koller a mnozí další.

Akce: 500 Kč od DREEVEE pro každého předplatilele!

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/report6.jpg[/IMG]

NEJČTENĚJŠÍ HUDEBNÍ ČASOPIS + DVD ZDARMA.

www.ireport.cz
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika