Začíná velká sms soutěž o víkend s MOBYM v Aténách!!

Začíná velká sms soutěž o víkend s MOBYM v Aténách!!

05. 06. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Praha, 31. května 2005 – Pořadatel pražského koncertu Mobyho, který se koná 14. června v pražské Sazka Areně, připravil pro jeho fanoušky celonárodní SMS soutěž o víkend pro dvě osoby v Aténách, spojený s návštěvou koncertu Mobyho. Soutěže se může od 30. května do 13. června zúčastnit kdokoli, komu bylo 18 let a odpoví pomocí sms na jednoduchou soutěžní otázku, která je zveřejněna na zvláštních internetových stránkách www.letzamobym.cz.
Samotný koncert bude provázet další kolo soutěže. Každý divák, který vyplní před vstupem do Sazka Areny anketní kupón nebo zašle sms (podrobnosti budou zveřejněny před koncertem), může získat vstup na VIP after party v prostorách Lokomotiva baru. Zde se o zábavu postará DJ Evropy 2 Ivo Apfel a proběhne finální losování o druhý výlet pro dva na koncert Mobyho v Aténách. Účastníci na after party se také stanou přímými svědky a účastníky natáčení vyhlášení momentu pravdy televizního pořadu Balírna.Výhra zahrnuje vedle vstupenek na Mobyho koncert leteckou dopravu a ubytování. Veškeré informace o soutěži naleznou zájemci na zvláštní internetové adrese www.letzamobym.cz.

Vstupenky na koncert Mobyho v cenových kategoriích od 780 do 1 150 Kč je možné zakoupit na přibližně 7 000 terminálech SAZKA, a.s., v celé České republice, jejich rezervace je možná také prostřednictvím internetových stránek www.sazkaticket.cz

Moby na pražském koncertě představí své nové album „Hotel“ v koncertní podobě, fanoušci se samozřejmě mohou těšit i na skvělé hity z alba „Play“ a „18“. Koncert se uskuteční v rámci světového turné, které Moby zahájil s úspěchem 11. dubna v USA. Jako předkapela vystoupí na Mobyho pražském koncertě přední česká skupina Kryštof.Aktuální Mobyho album Hotel je už v řadě zemí zlaté nebo dokonce platinové (Francie, Itálie, Německo, Anglie, Belgie, Švýcarsko, Rakousko, Portugalsko, Polsko). V Čechách se Hotel stále drží v Top 20 a stabilně je jednou ze tří nejprodávanějších zahraničních desek.

Vlastní internetové stránky tohoto hudebníka jsou na www.moby.com. Hostem Mobyho hotelu se může stát každý, kdo navštíví specielně k novému albu vytvořenou internetovou stránku www.mobyhotel.com.

Tento vizáží nezaměnitelný muž (vlastním jménem Richard Melville Hall), který oslaví v letošním roce čtyřicítku, střídá ve své hudbě nejrůznější hudební styly. Nezřídka se pouští do odvážných remixů a samplů. Svou hudební kariéru začal Moby v newyorských klubech jako DJ, kde začal hrát po předčasném ukončení studia filozofie. Jeho prvním úspěchem byla skladba s názvem Go. Album „Everything Is Wrong“ (1995) získalo cenu MTV za album roku. Do hudební historie se nejvýrazněji zapsal albem „Play“ (1999), kterého se prodalo neuvěřitelných 10 milionů, a albem „18“ (2002). Moby oplývá rovněž výtvarným talentem, vedle hudby se věnuje grafice či animaci filmů.

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/moby_poust.jpg[/IMG]

Cenové kategorie vstupenek: 780 Kč, 840 Kč, 1110 Kč, 1150 Kč
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika