RAMMSTEIN revival u Dr.Maxe ve Vrchlabí

RAMMSTEIN revival u Dr.Maxe ve Vrchlabí

06. 06. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Východočeský klub Dr.Max ve Vrchlabí, nejen pro fanoušky rockové muziky, připravil na pátek 17.června pekelnou jízdu v podání kapely Rammstein revival. Kdo by neznal tuto německou skupinu, která svým nekompromisním hudebním podáním dobyla celý svět.
Název Rammstein je odvozen od malé vesničky Ramstein v Německu, kde má jednu ze svých základen americká armáda. Ta v roce 1988 uspořádala leteckou přehlídku, při které se jedno z letadel zřítilo a způsobilo neštěstí, které si vyžádalo více než 80 lidských životů.

Kapela se začala postupně skládat začátkem roku 1994. V červenci 1997 jí vyšlo druhé album Sehnsucht, kterým se definitivně prosadila na celém evropském trhu. Třetí studiový počin Mutter spatřil světlo světa v roce 2001, byl více komerční a tím se jeho úspěch dostal do osvětových rozměrů. Svůj velký ohlas utvrdili zatím poslední deskou Reise, Reise. Oheň je Oheň je neskutečně silný prvek, jehož krásou a vypočitatelností jsou Rammstein naprosto fascinováni. Dokazují to jejich hrátky s ohněm, kterými jsou tak proslulí. Vybuchující gejzíry jisker, ohňové mega efekty, hořící předměty od mikrofonů až po bubeníkovy paličky, to jsou Rammstein. A tak to bude vypadat i v pátek 17.června v ordinaci Dr.Maxe !!

V roli ďábelských řezníků se představí mladá nadějná kapela z Pardubic, která repertoár Rammstein hraje necelé tři roky a zatím se těší velkým ohlasům.

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/rams.jpg[/IMG]
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika