SVOJŠICE:  Info pro tento týden

SVOJŠICE: Info pro tento týden

07. 06. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
REFLECTION HOUSE…tak zní název letošního houseového stanu festivalu Svojšice 2005. V roce loňském se houseovému stanu dostalo velkých a zasloužených ovací a to nejen účastí ostříleného matadora a UK legendy Colina Dalea.
[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/loga/svojsice.jpg[/IMG]

REFLECTION HOUSE…tak zní název letošního houseového stanu festivalu Svojšice 2005. V roce loňském se houseovému stanu dostalo velkých a zasloužených ovací a to nejen účastí ostříleného matadora a UK legendy Colina Dalea.

JUSTIN ROBERTSON – hlavní hvězda tohoto podia tak letos nastaví pomyslnou laťku ještě výš a zcela jistě ukáže českému publiku, proč patří už několik let mezi nejžádanější djs světa, což jasně dokazuje nejen jeho účast na prestižních festivalech po celém světě, ale i tím, že pravidelně dokázal několikrát zcela naplnit klub Roxy.
Justinovo originální spojení house, electra a funku oslovuje taneční publikum už řadu let a tenhle charismatický a skromný chlapík dokáže svůj um prodat za gramofony tak, jako málokdo.
U MERKURA DJS Hech & Mr.Pupitz & Maria.n – nedílná součást svojšického festivalu, miláčci nejen východočeského publika, autoři kultovní a pravidelné NOCi U MERKURA a hlavně za gramofony brilantní technici ve funky náladě. A to je navíc bude doprovázet dvorní MC VAANT…jeden z nejnadanějších MCs naší klubové kultury.
FUN – královéhradecká legenda. Mistr funky deep houseových nálad s řádnou dávkou groovy feelingu. On je tím, kdo nikdy nezklame a vždy vytáhne z kufru správnou desku v danné chvíli.
DAN COOLEY – po léta moderátor a DJ pražského Radia 1. Univerzální house DJ, který svým loňským svojšickým setem dostal publikum do varu a hudební kritici ve svých reportech nešetřili slovy chvály. Tři pražské rezidentní noci jsou jasným důkazem jeho kvalit.
MAREK ŘEŘICHA – průvodce pořadu Danceextravaganza na Evropě 2, ve kterém je ke slyšení spousta novinek taneční scény a zároveň setů zajímavých hostů.
Vždy usměvavý Marek upřednostňuje progresivnější linii house music.
IAN BLOND – nestor ostravské skupiny djs, zástupce klubu Fabric. Jeho hudební vizionářství přináší pravidelně, nejen ostravskému publiku, široké spektrum toho nej, co taneční hudba dává a dávat bude.
MARKO JELIČ – jeho mládí a talent jsou dobrou nadějí do budoucna jak pro něj, tak pro český dj-ing. Zástupce bookingu Clubber.cz podává své sety v rozzářené funky náladě a v tom je kouzlo komunikace mezi dj-em a publikem.
TUPOLEW – v lednu nelenil a poslal své demo do soutěže C-DJ democup a fundovanou porotou byl oceněn druhým místem. Jeho vzory jsou Michael Burian a Paul van Dyk, tím pádem čekejte progresivní sound, okořeněný lehkou dávkou trance atmosféry.

Dobře zásobený bar včetně koktejlů, odpočinková místa k sezení, bohatý světelný park, kvalitní zvukový systém, plazmatické videoprojekce a po celou noc čerstvé osvěžující ovoce….to vše bude 16.července v Reflection House stanu připraveno pro vaší spokojenost na letošním festivalu Svojšice 2005.
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika