Antistatic : Miss Innocent - rozhovor

Antistatic : Miss Innocent - rozhovor

09. 06. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Další zahraniční hvězdou,která zahraje na Antistaticu je Miss Innocent,zde máte rozhovor s touto kanaďankou žijící v Rakousku.
1. Ahoj Collen, 24.06.2005 budeš hrát na Antistaticu v ČR. Ty a Dj Lucca budete jediným ženským zastoupením.Hrála jsi už někdy s Luccou.
Ano, hrála jsem s ní jednou a to bylo loni na Eternity party v Brně. Opravdu si nepamatuji mnoho z jejích setů, protože to bylo dávno, ale těším se, až se s ní znovu setkám na Antistaticu v červnu.

2. Ty jsi se podobně jako Hifi Princess přestěhovala z Kanady do Rakouska. Znamená to, že v Kanadě není tak rozvinutá taneční scéna ?
Měla bych říci, že techno scéna je zde více rozvinutá, než v Kanadě a v Evropě je rovněž i více příležitostí a míst . Ve Vancoveru (odkud pocházím) hlavními hudebními styly jsou house a break a není zde mnoho opravdových techno akcí, nebo nočních klubů. Dostat 70 lidí ven na techno noc je opravdu skvělé ve Vancoveru! Východní pobřeží Kanady je docela hodně jiné, takže je dobrá scéna v provincii Quebec (Montreal, nebo ve městě Quebec). Takže scéna je na každé straně země odlišná, celkově musím říci, že taneční scéna v Kanadě není tak rozvinutá jako zde.

3. Který klub v Rakousku je podle tebe nejlepší ?
The Sun City akce v Dom in Berg (Graz) a the Acoustic Pleasures akce (Salzburg) jsou, alespoň dle mého názoru nejlepší techno akce v Rakousku.

4. Letos by jsi měla vydat nějaké nové desky na labelech Subdivision records a Drumworks records. Můžeš nám k tomu něco říct ?
Ano, nejprve bude vydáno na Subdivsion 001 a doufáme, že to bude do konce června. Chystám se rovněž na spolupráci s Deanem Rodellem a chystáme se rovněž na vydání pro Unknown Forces a Drumworks Records. Rovněž budeme pracovat pro alias, Cunterpart a nějaké sarkastické typy hudby.

5. Napiš nám prosím svou aktualní top 10, aby si návštěvníci Antistaticu udělali obrázek co hraješ ?
01) Doggy Style Remixes - Glenn Wilson // Punish 21
02) Element EP Prt 2 - Various Artists // Unknown Forces 12.5
03) Life to Dead Noise - Headroom // Drumworks 06
04) Asassin - Tom Hades // Patterns 15
05) Mars Remixes - Emmanuel Topp // Tracid Traxxx
06) U Can`t Stop - Chris Anderson // Bug Eyed Records
07) Schlagschatten Remixes Part 1 - Lars Klein // LK Rec
08) Dirty Noise - DJ Dave // Perspective
09) Eidolon EP - Ian Lehman // Compound 33
10) Turn of the Bubble - D.Rodell & Jim Fish // Drumworks Vs 01

6. Většina DJs kvůli hraní nestíhá spoustu věcí. Např. přátele, koníčky atd. Měla jsi nebo máš také tento problém ?
Nemám s tímto nyní problém, ale měla jsem, když jsem byla v Kanadě. Když jsem bydlela ve Vancoveru, pracovala jsem na plný úvazek v cestovní kanceláři, djing jsem se snažila dostat mezi mé povinnosti a zkoušela jsem jej přizpůsobovat svým přátelům. Dělat tak hodně věcí dohromady je opravdu stresující a zabere hodně času, takže jsem zjistila, že nikdy nemám dost času, na to, abych udělala všechno co chci. Teď jsem v Grazu a všechen volný čas a energii věnuji DJIngu, dělání hudby a to mi pomáhá k tomu, že udržuji stálá přátelství a ponechávám si i čas na své koníčky.

7. Kdyby jsi měla možnost mávnout kouzelným proutkem :-) a mohla jsi si vybrat nějaký tvůj oblíbený klub a do něj pozvat koho by jsi chtěla.Který klub a DJs by to byli ?
Vybral bych si Rockhouse Club v Salzburgu a DJ by byli Tom Hades, Michael Burkat, Eric Sneo, Misstress Barbara (Canada), Dean Rodell (Velká Británie), Arn (Canada), Sappho (USA), Dr Phreak (Canada), littlejon (Canada), Son of Jacob (Canada).

8. Co považuješ za svůj zatím největší úspěch ?
Ráda bych řekla, že mít rodinu je opravdu velká podpora a to co člověk dokáže se svou rodinou je mým největším životním úspěchem.
Máš svou vlastní životní filosofii, které se držíš ?`Now is the time` Teď je čas!!!

9. Chceš na závěr něco vzkázat návštěvníkům Antistaticu ?
Ano, opravdu se těším na příjezd a na hraní na této akci, slyšel jsem o tom hodně. Miluji hraní v ČR a shledávám zábavné hrát pro spoustu lidí. Takže více informací o projektech na kterých pracuji naleznate na http://www.missinnocent.com, nebo http://www.subdivisonmedia.com

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/innocent.jpg[/IMG]
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika