STEAM : Tentokrát v klubu MECCA

STEAM : Tentokrát v klubu MECCA

09. 06. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Pohodový hauzový mejdánek STEAM v Mecce pátek 15.7.2005 od 20:00. Opět dvě stage, spousta DJs a mnoho vychytávek.
STEAM
pátek 15.7.2005 od 20:00
klub Mecca, U Průhonu 3, Praha 7Hit & House & Energy stage
Chris Sadler vs. Pete Walk (Exclusive Hit & House & Energy 4 decks show)
Chris Sadler (UK, Chris Sadler.com)
Pete Walk (Czech H & H & E number 1, PeteWalk.com)
Music Madness (Madman & Raju in special H & H & E 4 decks show)
Marko Jelić (Clubber).

HappyHouseRentals.com Chill Stage:
Rescue (Pure-Rhythm.cz)
Adlet (Celnice)
AirTom (O2)

Doplňky:
Oficiálním rádiovým pořadem party je Vítův Tanec Live na Rádiu Deejay 99,7 FM každý pátek od 20.00. Živý přenos na rádiu Live61.cz.
Start 22.00. Vstup 149 kč


PŘEDSTAVUJEME DRUHOU STAGE
DJ RESCUE
Dj Rescue a jeho djské začátky se datují do roku 1999, kdy se poprvé postavil za gramofony a zkoušel mixovat. Zhruba po roce dostává šanci zahrát si v pražském klubu CZ Beat, kde mu je po jeho prvním hraní a poslechu demo mixu nabídnut rezidentní večer, který pojmenovává Baysound night. Tato noc funguje až do uzavření klubu, zhruba o rok později.Mezitím dochází k zásadní změně, kdy se stává členem Pure Rhythm sound system. Ovlivněn vystoupením The End sound system na Proboštských jezerech a dji na party Mix se postupně začíná profilovat jeho hudební styl, který se pohybuje na vlnách happy house a groovy tech-house, ale nepostrádá kvalitu, kterou se snaží svými mixy a výběrem desek docílit.Proto po hraní v malých klubech dostává příležitost i v klubu Roxy a to na rezidentních večerech Futuresoundz a Nightphunk dje Lucase, na legendární party Mix, mnohokrát také na oblíbené party Free Mondays a s úspěchem se setkala i party Pure Rhythm session o kterou se po zvukové a vizuální stránce starají Pure Rhythm djs.Postupem času ho můžete slýchat ve většině pražských klubech, např: Duplex, Resort, Radost FX, Abaton, Ultramarin a donedávna v dnes již bohužel zaniklém, legendárním klubu Roxy, kde spolu s dji Trávou a Loutkou odstartovával jejich rezidentní old school party Mixer a na dalších místech jako Brno (Perpetuum, Cofee house), Go Planet Roxy (Tábor), Olomouc (Depo 9), Košice (hala Gasosport), Plzeň (klub Mix), Benešov (Bang Bang).Mnohokrát byl také hostem v radiových pořadech Dance Extravaganza na Evropě 2, Vinyl Vibration na Kiss FM, a v internetových pořadech Radia Akropolis a Radia Jelení.Od roku 2002 začíná pracovat v tehdy nově otevřeném vinyl shopu Fosny.cz, o který se spolu s djem Vikem stará po další dva roky.Dále se věnuje výrobě originálních modelů oblečení a spoluzakládá značku Pure Rhythm wear CO.


DJane ADLET
Hraje nejraději deep, vocal a disco house. K djingu se dostala před 3 lety. Nyni pravidelně vystupuje např. v pražském Music Clubu Celnice. Občas zpestří set improvizovaným zpěvem.

DJ AIRTOM
S djingem začal v Holandsku před 4 lety. Odsud se vrátil zpět do Čech, do školy v Karviné, kde hrával ve Studentském klubu, a v klubech Sedma a Štěrba. Nyní žije v Praze a hraje po různých klubech. Nejvíc ho baví styly jako deep house, house, happy house, disco house. Recenze jeho promo cd vyšla v X-magu 4/2004, kde mimo jiné napsali, že jeho "mixy jsou přesné jako švycarské hodinky".
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika