GEMINI NIGHT 05 poprvé v klubu Cross

GEMINI NIGHT 05 poprvé v klubu Cross

15. 06. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Na sobotu 18. června připadla skoro již tradiční oslava blíženců (Gemini), tentokrát poprvé v klubovém megaprostoru CROSS.
Hlavní oslavenci připravili skvělou vícežánrovou kalbu, kde na hlavní stagi vystoupí do půlnoci hudební skupiny Ambrosia, Fuck Da Karot, Tetrafarmakos a DHC projekt (část Deheth C, oslavenec 1) + mc Randa. Tuto část dotvoří dj Tchicheman, jinak resident Core Ritual.

Po půlnoci se blíženčí taktovky ujme BABE LN (oslavenec 2) a poměří síly pořádně našláplého drum&bassu s předchozím hard core. Po ní se za gramce dostaví holandský dj CUTOFF (Future Research, blahopřejce 1) a všem blížencům a jejich přátelům nadělí pořádně našláplý set, protože už nadobro přestal koketovat s liquid funkem a věnuje se nadále jen pořádným dnb peckám. Jak za časů pařeb v xtéčku…V blíženecké veselici potom budou pokračovat djs Rich (Bass Beast jungle team), Time-ich (TH3), Beast 67 (Drumandbass.cz), On-dry (PuntoAzul), Brada (Brealock) a Howska (Slavie).

Většina z djů se objeví i na druhé stagi, která bude více orientovaná na breakbeat a patronát nad ní mají Brada a Howska.Na venkovní stagi – zahrádce s autobusem čekejte skvělý čerstvý chilloutový vzduch a obdobnou muziku.Obě stage zahajují provoz ve 19h a těšit se můžete na specialitky a milá překvapení, které přichystají Ganjalood (Scvrklej Mozek, OTK, oslavenec 3), Koloušek (Filter, oslavenec 4) a další přibyvší oslavenci a blahopřejci.

Vstupné je symbolické, pouhých 50 Kč po celou noc.

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/gemini-night05.gif[/IMG]


GEMINI NIGHT 05
oslava všech blíženců
Datum: 18.6. 2005 začátek 19:00h
Místo: Cross, Plynární 23, Praha 7, www.crossclub.cz

vstupné jen 50,-
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika