Velký česko-slovenský freestyle battle již příští víkend na Urban Rapublic

Velký česko-slovenský freestyle battle již příští víkend na Urban Rapublic

15. 06. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Rádi bychom vás informovali o prestižním česko-slovenském freestyle battlu, který se uskuteční již příští víkend 24. – 25. června v !! rámci !!Urban Rapublic Hip Hop & Reggae festivalu u Tábora.
Pokud si dobře vzpomínáte na „nultý“ ročník Urban festivalu, který proběhl koncem roku formou indooru v pražském Abatonu, určitě jste nezapomněli na prostřední patro, v kterém již podobný freestyle battle probíhal. Vyhrál ho Tafrob a celý večer bylo narozdíl od vetchých rádoby freestyle battlů na co koukat. Kvalita jednotlivých freestylerů je na nejvyšší možné úrovni v našich končinách a to již předem slibuje určitě dobrou show.

Soupiska freestylerů, kteří se zúčastní tohoto prestižního battlu:
Slovenská Republika:
KAIDŽAS
UŠO
BENE
DEŠPEKT

Česká Republika:
PAN RADU
IDEA
TAFROB
PAN CHALAN

Porota:
APOKA
DICK (SK)
MIKRO

První den (v pátek) proběhne již v odpoledních hodinách rozstřel určující předběžné pořadí do battlu a čtvrfinálové battly - 1 vs 8., 2. vs 7., 3.vs 6. a 4. vs 5.Druhý den proběhne semifinále mezi vítězi čtvrtfinálových battlů a pak večer slavné finále + na závěr jako bonus teamový battle Čechy vs. Slovensko - freestyle battle čtyři na čtyři. Kdo se těší? :)

Jinak ceny v battlu nejsou pro zúčastněné zrovna k zahození. Vítěz bere věci v hodnotě 8.000,- CZK. Ohodnocena jsou první 4 místa.

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/Urban20052.jpg[/IMG]
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika