V.Reggae meeting: 17. června od 17. hodin

V.Reggae meeting: 17. června od 17. hodin

16. 06. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Jah Music promotion přináší poslední zprávy o letošním Reggae Meetingu, který začne v pátek 17. června v 17:00 hodin na Ostrově v Příchovicích u Přeštic. V agentuře Jah Music vrcholí přípravy, aby vše proběhlo hladce a bez problémů. Na víkend budou přichystány tři scény, celkem 42 kW zvuku a přes 50 kW světel.
[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/rege.jpg[/IMG]

Jah Music promotion přináší poslední zprávy o letošním Reggae Meetingu, který začne v pátek 17. června v 17:00 hodin na Ostrově v Příchovicích u Přeštic. V agentuře Jah Music vrcholí přípravy, aby vše proběhlo hladce a bez problémů. Na víkend budou přichystány tři scény, celkem 42 kW zvuku a přes 50 kW světel. Dále vás čekají čtyři velké bary, pitná voda zdarma a několik dalších stánků (pekárna, kavárna, čajovna, oblečení, šperky, vodní dýmky, Growshop atd).

Celý festival zahájí Dancehall stage v již zmíněných 17.00 hodin, hrát se bude s přestávkou během sobotního dopoledne až do nedělního rána. O světla se tam postará Technical design. Greenhome.cz Live stage bude od 18.00 hodin v pátek hostit živé vystoupení kapel z celého světa až do druhé hodiny ranní, pokračovat se bude v sobotu od 12.00 hodin. Světla na Greenhome.cz Live stage obstará Joinmusic.cz. Třetí stage No. 1 Dubstation bude hrát nonstop a v režii ji bude mít R.I.Z.L.A. Sound z Lipska.

Rozmanitý hudební program byl na poslední chvíli ještě obohacen o nedělní turnaj ve stolním fotbálku Rosengart a vyhlášení mistra Zapadočeské ligy a propojen se světovým dnem žonglování, který je pro letošek vyhlášen na 18. června, tedy na sobotu. Žongléři a kejklíři z Čech a Moravy se tak i letos přidají k oslavám Světového dne žonglování, které budou probíhat současně na všech sedmi kontinentech naší planety. Kromě vystoupení žonglérů, jednokolkařů a dalších kejklířů zde po celé odpoledne budou probíhat workshopy žonglování a ostatních artistických praktik pro návštěvníky všech generací, zaměření a pokročilosti, po setmění se uskuteční velká fireshow.

Vstup na festival je dobrovolné, stanování zdarma, parkovné na víkend 100 Kč.

Navigace a více info na www.meeting.net
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika