ROXY: Thievery Corporation

ROXY: Thievery Corporation

16. 06. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Čtvrtek 7.července bude pro mnoho hudebních fajnšmekrů dnem, kdy si budou moci ze svého seznamu odškrtnout další splněný sen v podobě koncertu amerického projektu Thievery Corporation.
[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/loga/roxylogo.gif[/IMG]

Čtvrtek 7.července bude pro mnoho hudebních fajnšmekrů dnem, kdy si budou moci ze svého seznamu odškrtnout další splněný sen v podobě koncertu amerického projektu Thievery Corporation. Koncert producentského dua Rob Garza a Eric Hilton, které na pódiu během koncertu v klubu Roxy doprovodí dalších 10 hudebníků bude opravdovým hudebním svátkem nejenom pro všechny milovníky této kapely, kterou stylově zařadit by znamenalo vyjmenovat snad všechny hudební „škatulky“, počínaje dubem, ethnem a konče hip-hopem a popem.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/thievery1.jpg[/IMG]

Pražský koncert je součástí evropského turné na podporu jejich v pořadí již čtvrté desky Cosmic Game (ESL Music 2005) na jejíž natáčení si přizvali takové hosty jako např. Flaming Lips, Perryho Farrela (Janes Addiction, Porno for Pyros), Davida Byrnea a mnoho dalších.

Pro všechny milovníky poklidných rytmů, dubových linek, exotických nástrojů a dokonalého zvuku je tato deska, stejně tak jako všechny tři předchozí (navíc kompilace z řady DJ Kicks a mnoho dalších) opravdovou lahůdkou. Stejnou lahůdkou potom zcela určitě bude i kombinace 12ti členné koncertní sestavy a genia loci klubu Roxy. Výsledkem této kombinace nemůže být nic jiného než kandidatura na koncertní událost roku.
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika