Festival Sony Ericsson Hradhouse očima DJ Kaisersoze

Festival Sony Ericsson Hradhouse očima DJ Kaisersoze

17. 06. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Festival Hradhouse je jedním z nejcharizmatičtějších letních open airů u nás. Líbilo se mi jak prostředí Buchlova, tak současná podoba akce v Boskovicích.
[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/loga/hradhouse.jpg[/IMG]

Festival Hradhouse je jedním z nejcharizmatičtějších letních open airů unás. Líbilo se mi jak prostředí Buchlova, tak současná podoba akce v Boskovicích. Už ten nápad sjednotit elektronickou muziku, která vzniká prostřednictvím nejmodernějších technologií a techniky s prostorami středověkého hradu, který má sám o sobě jisté silné kouzlo, to je prostě paráda.

Co se týká obsazení všech pódií, není co dodat a hlavně vytknout, agentura Mersey si vždy dovedla poradit a pokud si pamatuji pokaždé to bylo 100% odpovídající létu, momentální náladě lidí a to je základ pro podařený open air festival, takže se moc těším.

Výborně sestavený line up techno stage je plný zajímavých jmen DJs, které dílem znám a líbí se mi a dílem se těším na sety těch, které jsem dosud neměl možnost slyšet. Nejvíc mě zajímají Chris Cowie, protože mám jedno z jeho posledních dem a je to fakt jízda a pak na Cristiana Varelu a jeho pověstnou hru ze 4 gramofonů, kterou jsem zatím viděl jen u Jeffa Millse a Umeka, takže samá pozitiva a snad i jistoty :)

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/kaise.jpg[/IMG]
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika