IV. ročník hudebního festivalu ZELENEJ ZÁKAL

IV. ročník hudebního festivalu ZELENEJ ZÁKAL

17. 06. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
25. června 2005 se koná v Kralupech nad Vltavou hudební festival Zelenej zákal. Příznivci rocku, punku, popu, metalu a dalších různých žánrů si jistě přijdou na své. Na dvou pódiích vystoupí 24 kapel poskládaných do zajímavé stylové mozaiky.
25. června 2005 se koná v Kralupech nad Vltavou hudební festival Zelenej zákal. Příznivci rocku, punku, popu, metalu a dalších různých žánrů si jistě přijdou na své. Na dvou pódiích vystoupí 24 kapel poskládaných do zajímavé stylové mozaiky. Jedním z nejzajímavějších vystupujících bude jistě newyorčan LORD BISHOP /USA/, který momentálně představuje svoje zbrusu nové album American Lies a jehož energická rocková hudba spojená s excelentní pódiovou show nemůže nechat nikoho chladným.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/zakal.jpg[/IMG]

Dále se můžeme těšit na pražské WOHNOUT (aktuální album Rande s panem Bendou jim vyneslo první místo v kategorii skupina roku v anketě Žebřík 2004 vyhlašované časopisem Report), KRUCIPUSK s démonickým Tomášem Hájíčkem v čele, STO ZVÍŘAT, GANG ALA BASTA, EGGNOISE, FOURTH FACE, LETY MIMO, Dark Gamballe, Apple Juice, La Grupa, Ska’n’Daal music ensamble, Green Monster, Rhodian, Despise, Punk Floid, Vnitřní Faktor, a mnoho dalších včetně několika mladých regionálních skupin.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/zakal1.jpg[/IMG]

Vstupenky na festival jsou v prodeji v síti TicketArt za 220,-. Na místě budou k dostání za 270,-

Internetoví příznivci si mohou zasoutěžit o zajímavé ceny na oficiálních stránkách festivalu www.zelenejzakal.cz, kde lze nalézt i mnoho dalších informací ohledně festivalu.
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika