Dr. Max: Krkonošský turnaj ve fotbálku

Dr. Max: Krkonošský turnaj ve fotbálku

19. 06. 2005  |  Autor: Ondra  |  Komentáře (0)
Nemusíš být kanonýr Milan Baroš, aby si zavítal na jedinečné fotbalové klání v Hostinném a porazil celé Krkonoše !! Na sobotu 9.července jsme pro Tebe připravili historicky první krkonošský turnaj ve stolním fotbálku, nad kterým drží ochranou ruku samotný Jamnostpán Krakonoš.
[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/loga/drmax.jpg[/IMG]

Nemusíš být kanonýr Milan Baroš, aby´s zavítal na jedinečné fotbalové klání v Hostinném a porazil celé Krkonoše !! Na sobotu 9.července jsme pro Tebe připravili historicky první krkonošský turnaj ve stolním fotbálku, nad kterým drží ochranou ruku samotný Jamnostpán Krakonoš a jeho pomocníci v čele se Sojkou - takže kvalita zaručena.

Už jen to obsazení doprovodné taneční scény je lákavým soustem. Celý den a večer vám budou drum´n´bassovou nálož nakládat krkonoští borci Matix, Roof, Airbees a Phoska, se západem slunce se Krkonošským vrcholkům představí zde dobře známá, půvabná špička české drum scény Katcha a s východem slunce se do toho pustí svěží housová music v podání Iceho, Shaffy a Pumping beats.

Informace pro týmy najdete na www.sunlab.cz. Prezentace začíná po obědě a v 16h startuje celé utkání, kterým bude provázet ostřílený funky lord Petr Ticháček. Opět máme pro vás připravené zajímavé atrakce, soutěže v pití tupláků, v obmotávání toaletním papírem či hledání hostinské superškvár. Doražte všici, léto je tu a to si zaslouží řádně zapít :-)

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/fotbalek.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/katcha.jpg[/IMG]

Krkonošský turnaj ve stolním fotbálku no.1
sobota 9.červenec / koupaliště Hostinné

DJ´s:
KATCHA / workshops
Matix, Roof, Airbees, Phoska / submission square
Ice, Shaffa / sunlab
Pumping beats

Vstup:
prezentace 12:00 - 16:00h, 150,-
entry: 50,-

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika