Vyjádření pořadatelů k akci APOKALYPSA

Vyjádření pořadatelů k akci APOKALYPSA

20. 06. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Předem bychom chtěli poděkovat za vytvoření vynikající atmosféry, která byla hodna 20tého pokračování akce APOKALYPSA. Vaší dobrou náladou, pískáním, fanděním a zvednutýma rukama nás povzbudila a podpořila ke konáni dalších dílů. Děkujeme.
Akce se zúčastnilo přes 3500 návštěvníků, z toho 3 byli ošetřeni záchrannou službou a z toho jeden převezen do nemocnice na kontrolu. Žádný návštěvník nebyl ohrožen na životě a z dosavadních zpráv nebyl ani nikdo okraden. Na akci byli chyceni 2 dealeři, kteří prodávali falešné lístky, a proto opravdu doporučujeme lístky příště nakupovat v předprodejích. Menším problém byl u akreditací, kde došly v cca. 23:00 pásky pro VIP, a to z důvodu nezodpovědných lidi, kteří se akreditují až v den akce a tím nejen, že zdržovali chod pokladny, ale hlavně ubírali pásky poctivým lidem, kteří se akreditovali včas. Příště budeme VIP karty rozesílat poštou a akreditační pokladny zmizí jednou pro vždy. Doufáme, že jsme vás potěšili zahrádkou s music shopem, kde se bravurně předváděl německý Dj Dave Navarro. Rush, Bold a Sven Wittekind přijeli z Vídeňského letiště ve 20:30 a po ubytovaní a odpočinku dorazili ve 22:15 do haly G1. Námi slíbený krátký live-act Dje Rushe a Bolda a také speciální vystoupeni Rushe (všichni jsme odhadovali nějakou novou masku) se bohužel nemohlo 100% splnit, jelikož přelet Rushe a Bolda z Barcelony postihla nepříjemná odbavovací kontrola, která skončila zadržením 2 zavazadel s technikou, přestrojením a znamenala následné zpoždění letu. Ovšem Dje Rushe to na akci nikterak nezaskočilo a předvedl svoji show i bez převleku a bůhví čeho ještě to vše za asistence Dj Bolda. To jste také od Dj Rushe mohli slyšet první 2 minuty do mikrofonu plné hale a doufáme, že to jako omluva přímo od Majora stačí. Úsměvné také bylo, že Svena Wittekinda přijeli podpořit jeho fanouškové z Německa, a že jich bylo. WC a ostatní prostory BVV zůstali takřka bez škod, což naznačuje, že partypeople této oslavy se bavili stejně, jako my.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/apofoto.jpg[/IMG]

Děkujeme za podporu, návštěvu a hlavně oslavu 20tého dílu vaší party APOKALYPSA.

Další pokračování je potvrzeno na podzim, kde hlavní koncept je naplánován a Djs jsou před podpisem smlouvy. Můžeme jen potvrdit, ze budou 2 stage, na hlavní budou vévodit dua, live act a pořádný techno masakr.

Za HGV Dalin Vajčner
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika