DUPLEX: oficiální večírek TV Prima

DUPLEX: oficiální večírek TV Prima

20. 06. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Na tuto sobotu jsme pro vás připravili oficiální večírek TV Prima, na kterém vás blíže seznámíme s připravovanou reality show Vyvolení. Těšit se můžete na jednoho z nejznámějších a nejuznávanějších anglických djs Ade Fenton, který vydává u svého labelu Advenced.
[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/loga/duplex.jpg[/IMG]

Sobota 25.6.2005 od 21:00
Klub Duplex, Václavské náměstí 21, Praha 1


Live:
NightWork (Praha/Cz.) – ve složení František Soukup, Jakub Prachař, Ludmila Vladimírová Zoubková a chorvatská Superstar Patrik Jurdič


Djs:
Ade Fenton (Advanced rec./UK)
Lucky Lucaso & Uwa
Maxime (Leverise, CZ./Fr.)
T9


Live guests:
perc. Byron (Leverise, CZ./Fr.) & Bonga Man


Fashion show:
Josef Klír představí novou kolekci jaro/léto 2005

Info:

Na tuto sobotu jsme pro vás připravili oficiální večírek TV Prima, na kterém vás blíže seznámíme s připravovanou reality show Vyvolení.
Těšit se můžete na jednoho z nejznámějších a nejuznávanějších anglických djs Ade Fenton, který vydává u svého labelu Advenced. Svým hraním ho podpoří mediálně nejznámější djs Lucky Lucaso & Uwa. Vystoupí také, původem Francouz, momentálně žijící u nás dj Maxime, kterého můžete znát především z hudebního projektu Levelrise. Živě zahraje mladá nadějná kapela NightWork, v které mimo jiné hraje syn světoznámeho skladatele Ondřeje Soukupa.

Vrcholem tohoto ojedinělého večera bude dozajista módní přehlídka jednoho z nejlepších českých návrhářů Josefa Klíra. Novou kolekci jaro/léto 2005 předvedou přední české modelky.

Neuvěřitelné dekorace, skvělý zvuk, světla, 30gogo, nude body painting gogo, laser, videoprojekce a účast předních českých celebrit a modelek jsou v našem klubu samozřejmostí ;)

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/vyvoleni.jpg[/IMG]

Rezervace vip stolu: +420 732 222 111
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika