SUMMER SESSION - zajímá Vás pozadí taneční scény?

SUMMER SESSION - zajímá Vás pozadí taneční scény?

20. 06. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Zajímá vás pozadí taneční scény, o kterém víte a přesto vlastně netušíte vůbec nic? Líbilo by se vám posadit se s kamarády a poslouchat přednášku jedněch z nejvlivnějších lidí na taneční scéně? A co se s nimi rovnou seznámit a popovídat na témata, která právě vás skutečně zajímají? Potom navštivte TWM komplex a školu dj.ingu na přednášce a workshopu 24.06. od 18:00na pražském Smíchově!
DJSCHOOL.CZ a komplex TWM pro Vás ve spolupráci s hudebním serverem Techno.cz připravili před zahájením letní festivalové sezóny přednášku a workshop na téma „role marketingu a médií na hudební, převážně taneční scéně v Česku i zahraničí.“ Pozvání přijali majitel a provozovatel nejsilnějšího hudebního serveru v zemi Daniel Kafka, bývalý vydavatel časopisu Bassline, novinář a promotér Summer of Love Aleš Bleha, šéfredaktor magazínu XMAG Štěpán Dlouhý či produkční a dramaturg klubu Mecca Hanz Novotný, který celé setkání zároveň odmoderuje.

Kromě přednášky a workshopu, na němž budete mít možnost seznámit se s gramofonem pod vedením zkušeného instruktora jako pozvánku ke studiu v regulérním kurzu, proběhne také první briefing a presentace informací k připravovanému Mistrovství České a Slovenské republiky v amatérském DJingu – DJ CHAMPU 2005. Ten bude určen primárně zájemcům z řad DJs a novinářům.

Celá session je koncipovaná jako neformální setkání přátel a příznivců taneční hudby před letním šílenstvím, proto jsou zváni všichni ti, kteří s námi chtějí strávit příjemných pár chvil se zajímavým programem a lidmi.

DJSCHOOL.CZ Summer Session 2005
DJCHAMP 2005

TWM komplex
Lesnická 4/1152
150 00 Praha 5

juki@techno.cz, info@djschool.cz
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika