Crystal 5.5 v MC Orion, Tábor

Crystal 5.5 v MC Orion, Tábor

21. 06. 2005  |  Autor: George  |  Komentáře (0)
V sobotu 25.6.05 v táborském klubu MC Orion proběhne již po šesté klubová noc s názvem CRYSTAL. Rezidentní Táborští Djs Mik-e a Izarp již přes rok oživují táborskou taneční scénu touto pravidelnou nocí
V sobotu 25.6.05 v táborském klubu MC Orion proběhne již po šesté klubová noc s názvem CRYSTAL .

Rezidentní Táborští Djs Mik-e a Izarp již přes rok oživují táborskou taneční scénu touto pravidelnou nocí, nesoucí se vždy v chytlavých beatech progressive a tech-trance, pumping house a funky techna, které dokáží rozpumpovat doslova každého. S podporou skvělé hudby v podání zvaných, nadějných DJs z celých čech si CRYSTAL získavá stále více příznivců a v blízké době se dočkáme rozšíření do některých klubů po celých jižních a středních čechách.

Tentokrát se můžete těšit na Djs Jerky-M a A-man z projektu SOUNDSTRIKE ( www.soundstrike.org ), kteří do svých našláplých, energických setů zařazují i vysoce kvalitní šťavnaté treky z vlastní produkce. Dále se v Táboře poprvé představí nadějný náchodský DJ Andrey, který si nejen zahrál po boku známých DJs jako Tráva, Lucca nebo Ladida, ale také se pravidelně představuje jako rezidentní DJ v pražské Celnici.

Díky kvalitnímu zvuku, světelným efektům a dekoraci se v Orionu budou jistě opět všichni skvěle bavit a proto by jste tu neměli chybět…!

Jako mediální partner celé akce se poprvé také představí server www.poslouchej.net

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/crystal5.5-small res.jpg [/IMG]
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika