Dj Steve Lawler

Dj Steve Lawler

21. 06. 2005  |  Autor: George  |  Komentáře (0)
The Skeleton Key (Paklíč) je 'typický thriller' jehož hlavní představitelkou je domácí ošetřovatelka Caroline (Kate Hudson), která objeví v domě svých zaměstnavatelů skrytý pokoj. Tajemství tohoto pokoje se záhy stane ústředním motivem tohoto dramatu,
The Skeleton Key (Paklíč) je `typický thriller` jehož hlavní představitelkou je domácí ošetřovatelka Caroline (Kate Hudson), která objeví v domě svých zaměstnavatelů skrytý pokoj. Tajemství tohoto pokoje se záhy stane ústředním motivem tohoto dramatu, ve kterém se také představí John Hurt (churavý pacient o kterého se Caroline stará) a jeho manželka Gena Rowlands.

Film je režírován Film je režírován Iainem Softleyem, mužem, který má na svědomí snímky Backbeat a nedávno také K-Pax. Sám Softley si vybral pro hudební mix Steve Lawlera, protože je jedním z jeho nejoblíbenejších DJů. Volba to byla perfektní, protože tak dostane hlavní hudební téma filmu tu správnou hloubku.

Softley k tomu řekl: "Hudba je vždy velice důležitým momentem každého filmu. Ve filmu Paklíč (The Skeleton Key) s sebou nese hudba tajnou zprávu která zahaluje tajemství celého filmu. Přál jsem si vytvořit odpovídající moderní protějšek k celému filmu a došlo mi, že Steve je ten správný muž, který se dokáže tohoto úkolu zhostit. A povedlo se mu to dokonale, je to temné, tribal a hypnotické.”

Lawler se o tomto svém prvním projektu, který je svázaný s filmem vyjádřil následovně:

"Myslím, že se za ten soundtrack nemusíme stydět, protože oni používají nejkvalitnější zvuk, jaký v současnosti lze - Pro-tools a DBX – a když si to poslechnete, tak je to daleko čistější a plnější. Když jsem track obdržel, bylo tam na stovky zvuků jako třeba hřebíky škrabající tabuli… a k tomu je tam pomalý tribalový chrámový zpěv. Opravdu jsem si s tím dal velkou práci! Bylo příjemné zase použít zvuk velkých domorodých bubnů!"

Ještě dodal, že by rád pokračoval v takovéto práci, a že hudba pro celý film je jeho dalším cílem. Na rozdíl od svých vystoupení se zde pokusil vzít své publikum na “výlet”. “Tento výlet byl stejný jako film – temný.”

Zdroj: http://www.djstevelawler.com/, http://www.theskeletonkeymovie.com/

přeložil George

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/lawler pic.jpg[/IMG]
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika