Oldskul mejdan v Mecce

Oldskul mejdan v Mecce

25. 06. 2007  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Oldskul mejdan pro všechny, kteří vědí! Legenda holandské taneční scény DJ Dimitri přijede tuto sobotu podpořit narozeninovou párty agentury Groovy Brigade.
Toho doplní tradiční rezident parties agentury Groovy Brigade DJ Loutka. O support se postarají DJs Airto, Manio, čerstvý otec a veterán Formi a v neposlední řadě také majitel agentury Groovy Brogade - DJ Squint.

Jak již line-up napovídá, máte jedinečnou šanci užít si znovu atmosféru legendárních tanečních parties z konce 90.let jako byl například Shake. A aby vše bylo dokonalé, nad světelným doprovodem bude dohlížet T.N.T. ! Všichni DJs včetně Dimitriho přislíbili provětrat své archivy, tudíž budete mít šanci opět po letech slyšet legendární fláky!

Jelikož tohle bude mejdan, na který jedna noc nestačí, potvrdil DJ Dimitri účast i na následné afterparty na Bukanýru! Zkrátka a dobře – tohle je výzva pro všechny, kteří si chtějí připomenout atmosféru legendárních pražských akcí a nebo také pro ty, kteří chtějí konečně pochopit o čem to vlastně tenkrát všechno bylo…
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

Mecca presents Dj Dimitri from Amsterdam

Sobota 30. 6. 2007
Vstup: Kč 290,- Předprodej 190,- Kč
Vystupují:
Djs Dimitri, Squint, Airto, Manio, Loutka, Formi
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika