London Calling 2005

London Calling 2005

23. 06. 2005  |  Autor: George  |  Komentáře (0)
Labely, promoteři, producenti, DJs, umělci, manažeři, fanoušci a všichni kdo mají co do činění s elektronickou taneční scénou si dali 10-11.6. 2005 dostaveníčko v Londýnském Earls Court Exhibition Centre.
Konference se konala o víkendu 10-11 června 2005 na londýnském výstavišti Earl`s Court Exhibition Centre a tento první ročník dal skvělou šanci (kromě jiného) všem, kteří se nejen o taneční scénu zajímají a nebo v ní aktivně působí.

V pátek se odehrávala řada seminářů, na kterých byly různé prezentace a diskuzní fóra. Formou se tato konference velice podobala té, která se odehrává každý rok v Miami, tedy Miami WMC. Na seminářích se hovořilo o tématech jako jsou: digitální shopy s hudbou, využití mobilních telefonů pro hudbu, online dostribuce, přímý marketing, kreativní marketing a stylové zařazení umělců.

V sobotu 11 byla konference daleko živější než v pátek. Většina návštěvníků se pohybovala mezi množstvím stánků, kde si prohlíželi nejn poslední vymoženosti zvukové a dj techniky, ale také se mohli seznámit s mnohými médii a umělci. Což se samozřejmě neprojevilo příznivě na akustice výstaviště, ale nikomu to nevadilo.

Pevně věříme, že toto byl nejen první ročník, ale také začátek dobré tradice, kde se může nejširší veřejnost seznámit se zákulisím taneční scény.

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/loncall2005_exhibit07.jpg[/IMG]
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika