Glastonbury je pod vodou

Glastonbury je pod vodou

24. 06. 2005  |  Autor: George  |  Komentáře (0)
Nejnovější zprávy z počátečního dne jednoho z největších hudebních festivalů Glastonbury, konaného ve Velké Británii jsou takové, že se na celý areál valí voda z okolních kopců, což způsobilo nejen zpoždění v začátku, ale i následný časový...
Nejnovější zprávy z počátečního dne jednoho z největších hudebních festivalů Glastonbury, konaného ve Velké Británii jsou takové, že se na celý areál valí voda z okolních kopců, což způsobilo nejen zpoždění v začátku, ale i následný časový posun. Na místě je však i přes stálý déšť přes 100.000 hudby chtivých fanoušků a tak se zdá, že nepřízeň počasí nemůže nikomu vzít dobrou náladu a nadšení z nadcházejícího skvělého víkendu.

Tohle už jsem zažil…
Zakladatel festivalu (který již běží 35 rokem! ) Michael Eavis, se nechal slyšet, že to není nic hrozného, protože to již mnohokrát zažil.
„To snadno lidé přečkají. Musíme si udržet dobrou náladu, usmívat se a užívat si atmosféru. Drobné problémy jako tyto většinou napomohou k dobrému pocitu, že jsme to překonali a nakonec si to ještě více užijeme.“

V pátek se na devíti hlavních stagích představí více než 100 hudebích skupin a umělců a v sobotu se současně s headlinery Coldplay představí na dalších stagích The Killers, Doves, Elvis Costello, Royksopp a Bloc Party.
Taneční stan se v sobotu okolo 1am přemění na „Silent Disco“, za účelem snížení hluku kvůli okolním sousedům.

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/glastonbury - water.jpg[/IMG]
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika