DEEP ON DA BEACH

DEEP ON DA BEACH

29. 06. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
VÍKEND 1. – 3.7.2005, KEMP SANDBERK U KOLÍNA...super akcička...Tak neváhejte, a do přírody za muzikou pospíchejte :-))))
DJ:
M&gors sound system DJs
Quadrant sound system DJs
DJ Cubic
DJ Groof
DJ Chiccochillinfour

a možná přijde i ...... někdo další :)

My - M&goři a Quadranti - konečně pořádáme svoji první open air akcičku, na kterou vás chceme velice srdečně pozvati. Našli jsme výtečné, odlehlé, prosluněné, no prostě „vyvoněné“ místečko, kterým je kemp SANDBERK, cca 3 km od Kolína. Kromě klasických magorů si budete moci po první tři řervencové dny vychutnat deep housové linutí zvuků zpod rukou takových umělců jako je Cubic, Groof a Chiccochillinfour (příslíbeno je i řada dalsích umělců, ale o tom zatím pro jistotu pomlčíme, jelikož známe svoje lidi, že ;-)

V kempu kromě klasických životně důležitých zařízení jako je WC, umývárna (dokonce i sprcha!), chatky, ohniště, koupání, pláž apod....bude samozřejmě i řada dalších vychytávek a životně ještě mnohem důležitějších zařízení jako je 10kw sound system, gramce, velkokapacitní gril, šlapadla, vodní lyže, tenis. kurt, a hlavně – nekonečnokapacitní BAR s životně důležitým nápojem – Gambrinus 10°.

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/deep2.jpg[/IMG]

více o party na www.magors.com
více o kempu na http://mujweb.cz/www/sandberk/
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika