MÁCHÁČ 2005 - POSLEDNÍ PRÁZDNINOVÁ PLAVBA

MÁCHÁČ 2005 - POSLEDNÍ PRÁZDNINOVÁ PLAVBA

30. 06. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Letošní, v pořadí již sedmý ročník festivalu Mácháč nás přenese do jiného světa. Světa přístavů, námořníků, pirátů, plavčíků, mořských panen, tropických barů, mořských příšer, pirátských lodí, nebo exotických krásek.
Všechno se to odehraje na malebné pláži Klůček v Doksech na Máchově jezeře. V pátek, 26. srpna 2005 se od páté hodiny odpolední rozjede velká plavba na vlnách taneční muziky, která skončí dvě hodiny po východu slunce, tedy v šest ráno.

Hlavní podium a taneční prostor budou letos pojaty více než netradičně, ale o to více pohodlněji pro návštěvníky. Hlavní podium a část taneční plochy budou totiž vybudovány na obrovských pontonech, které zabírají desítky metrů vodní plochy.Uprostřed pláže bude stát netradičně pojaté hlavní podium, vzdálené téměř deset metrů od břehu. Vzhledem k tomu, že pláž je na mírném svahu, bude na vodní stage dokonalý výhled snad z každého místa. Díky pontonům se vytvoří další významný prostor pro tanec, který pojme dva až tři tisíce osob. Na Mácháči nebude tradičně chybět několik dalších houseových stagí a stanů, chill out, stylové bary a stánky s občerstvením. Celým festivalem, hlavním podiem počínaje a ochrankou konče, se bude prolínat námořnická tématika.

Jak všichni víte, Paul Van Dyk, jeden z nejpopulárnějších Djů, který brázdí naší planetu, se vrací do České Republiky, aby vám na Mácháči předvedl své mistrovské umění, stejně jako před rokem v T-Mobile Aréně. Paul Van Dykovi vychází v týden po Mácháči 2CD Politics of Dancing, ze kterého vám dá určitě ochutnat své vlastní novinky.

Koho dalšího uvidíte společně s kapitánem Paul Van Dykem na hlavní stagi Mácháče 2005? Představí se zde špička taneční scény jak domácí, tak i okolních zemí. Tady jsou jména hlavních protagonistů:
PAUL VAN DYK /D/
Michael Burian
San /NL/
Lucca
Angelo Mike vs. Poziom X /PL/
Loutka vs. Tráva
Michael C
Enrico
Pico /Sk/


Během krátké doby vám přineseme jména posádky Djů z dalších stagí a stanů Mácháče 2005, stejně jako zajímavé informace o jednotlivých interpretech.Nejlevnější palubní vstupenky za 390 korun + poplatek seženete v prodejní síti Ticketpro, která vám nabízí celou řadu možností, jak si vstupenky zakoupit. Cena vstupenek se bude postupně zvyšovat.Jestliže se chystáte poslední prázdninový víkend zakotvit na Mácháči, doporučujeme si již nyní zarezervovat ubytování v chatkách, které se nacházejí v přilehlém okolí místa festivalu. Kontakty na ubytování a další praktické informace najdete na našich stránkách.
Posádka United Music


www.unitedmusic.cz

[IMG]http://www.redakce.poslouchej.net/obr/machac20052.jpg[/IMG]
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2021   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika