22.10.2005 - TDK TIME WARP V PRAZE

22.10.2005 - TDK TIME WARP V PRAZE

09. 08. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Nová epocha v dějinách taneční historie naší země odstartuje 22. října 2005 v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti! Poprvé v České Republice se uskuteční festival TDK Time Warp, který letos úspěšně oslavil desáté výročí v sousedním Německu, , kde patří k tamním největším a nejpopulárnějším tanečním událostem.
Agentury United Music a Cosmopop.biz připravily domácí vydání, bez nadsázky nejvyhledávanější evropské taneční party, která v Praze představí nový koncept a strukturu, pro následující destiletou dekádu. V letošním roce oslavil TDK Time Warp již desáté výročí, a uzavřel tak nadmíru úspěšnou etapu plnou neuvěřitelných mega akcí po celém Německu s neskutečně dlouhým seznamem účinkujících skupin, projektů a DJs, v jehož výčtu najdete skutečně kompletní světovou špičku elektronické taneční hudby.

Proč právě Česká Republika? Během minulých let navštěvovali festival Time Warp v Mannheimu stále častěji lidé z okolních evropských zemí, přičemž jednou z početných skupin byli samozřejmě návštěvníci z ČR, která je všude dobře známá svou kvalitní a velkou scénou, první hostitelská země nového konceptu Time Warp byla tedy na snadě.

A tak se můžete těšit, jak si čtvrtou říjnovou sobotu vychutnáte na třech stageích TDK Time Warp v pražském Průmyslovém paláci vystoupení headlinerů jako Sven Väth, Ricardo Villalobos, Mauro Picotto, Marco V a mnoha dalších zahraničních i domácích umělců s nimiž je v současné době vedeno intenzivní vyjednávání.

Nejvýhodnější vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketstream do 2. září za 395 Kč včetně manipulačního poplatku.Další inormace budou postupně zveřejňovány na Oficiální stránka www.tdktimewarp.cz Kompletní informace na stránce United Music Domovská stránka Time Warp Germany www.tdktimewarp.de
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika