Co je nového u Michaela C

Co je nového u Michaela C

02. 02. 2009  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
Jednoho z předních domácích djs, který se pohybuje v první Top 10 CZ, snad není třeba ani sáhodlouze představovat. V poslední době se vydal na producentskou dráhu a neustále se věnuje své radioshow Sunshine.
Michael C s produkcí rozhodně nezahálí. Z Michaelova studia v minulém roce vyšlo několik remixů. Dvakrát byl osloven, aby zremixoval skladby pro vznikající alba Dje Nea a alternativní skupinu Bek Ofis.

Singl "Don’t Wanna B Like Other Boys" od Dje Nea se těší velké oblibě při vystoupeních a skladba Calgary od kapely Bek Ofis si vede stejně tak dobře. Následně track od dua Lores & Tripmain – „Harmonies“ dostal také nový kabát. A to samé platí i pro singl Roberta Buriana „Redux (Michael C Feels This Way Mix)“. Na svědomí má i remix tracku, jež mají na kontě pánové Nirthy a Namtrack, nesoucí název „Old Monitor“. K tomuto dílku se vyjádřil dokonce i dj a producent Joop z Holandska.

V současné době Michael pracuje na vlastním EP a na společném releasu s Jean Lucem. Dále se věnuje úspěšné radioshow Sunshine, kdy v úterý 3. 2. na Fun 1 Station poběží již 103. Díl. Můžete jí slýchat již na 4 rádiích, na své domovské stanici Fun 1 Station teď nově i v repríze každý čtvrtek mezi 22. hodinou a půlnocí. Michael C zde vždy servíruje mixovanou hodinu novinek elektronické scény a v druhé části vždy přivítá hosta.

Více informací najdete na www.djmichaelc.com
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika