Party In Progress na Flédě

Party In Progress na Flédě

16. 02. 2009  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
28.2. se můžeme těšit na jednoho ze zásadních italských propagátorů všeho nového co se dělo a děje na poli taneční hudby, je jím Andrea Lai..
Ten se již od r. 1994 po uzavření své heavy metalové minulosti plně věnuje elektronické hudbě. Publikuje pro italské hudební magazíny, pracuje pro společnosti jako MTV, EMI nebo Sony music. Po těchto zkušenostech se setkává ve studiu upadajícího římského radia s Ricardem Petittim a k záchraně vysílání společně startují klubovou noc a posléze i stejnojmenný klub Aghata.

Ten díky nabídce nových zvuků navštěvuje běhěm let desítky tisíc lidí. Atmosféra uvnitř Agathy je odpočatá i plná energie, mezinárodní ale bez povinného následování trendů. Andrea Lai a Ricardo Petitti se stávají mezníkem italské kulturní klubové scény, dostávají pozvání od Gobierno z Ciudad z Buenos Aires spolu s bubeníky z Buena Vista Social Club do argentinského hlavního města. Hrají v Londýně, Berlíně, ve Španělsku, od Hiltonu v Římě až po rave party na italském "venkově" v Marche. Agatha proslavuje i nové anglo-asijské rytmy Heartribe, Asian Dub Foundation až po Talvin Singh. Dobře odhaduje i význam nové německé školy Rainera Trubyho, Kruder&Dorfmeistera.. Sází na 2 step od Artful Doder, drum'n'bass od Goldieho a mnoho a mnoho dálších.

Dnes je Andrea moderátorem radia ibreaks, vydává pod hlavičkou Mantra breaks a TCR ("No Less" with Rennie Pilgrem), hudební škatulka, které se podle něj věnuje je Freestyle, takže můžeme očekávat krásně energický set napříč styly house, electrobreaks, nu-rave a dubstep. Na jeho hudebních nocích pak můžete stále zastihnout aktuální jména, tentokrát to ovšem jsou jména jako N-type, Rusko, Crookers nebo Steve Aoki. Tradiční support mu obstarají Manack, Fleshback, Siesta, Cuffia.

Dodal: Tomáš Ondráček, Level B production
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

IN PROGRESS

Sobota 28. 2. 2009
Vystupují:
Andrea Lai (It), Manack, Cuffia, Flashbeck, Siesta
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika