Co přinese Zimní Rock for People

Co přinese Zimní Rock for People

18. 02. 2009  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Znamenitý výběr českých kapel a množství novinek z příprav největšího českého hudebního festivalu čekají na návštěvníky Zimního Rock for People. Ten proběhne v sobotu 28. února na tradičním místě, Kulturním domě Střelnice v Hradci Králové, v režii skupin Fake Tapes, Southpaw, Sunshine, Vypsaná fixa a Chinaski.
I letos tak pokračuje úspěšný „zimní warm-up“ festivalu nabízející přední formace z tuzemských pódií za přátelskou cenu vstupenky. „Každá z kapel je tahákem. Dříve v Českém Brodě a poslední roky v Hradci Králové měly u publika značný úspěch. Chybět u nás nebudou samozřejmě ani v létě,“ říká Michal Thomes z pořadatelské společnosti Ameba Production.

Ameba během Zimního Rock for People oznámí také první jména kapel pro letní festival, který letos proběhne mezi 4. a 6. červencem. Představí i organizační změny, včetně nového vizuálu festivalu. „Nejdůležitější je, že i letos s námi na Rock for People spolupracují dva generální sponzoři z minulých let – Česká spořitelna a T-Mobile pod značkou t-music. Společně chystáme pro návštěvníky řadu překvapení a vylepšení,“ uvádí Petr Fořt z Ameby. Festival letos přiveze rekordní počet kapel ze zahraničí, nabídne největší koncentraci předních českých skupin a významně podpoří doprovodný program. Cílem je přilákat na plochu příjemného areálu letiště v Hradci Králové aspoň 28 000 návštěvníků.

Začátek Zimního Rock for People je v 17.00 a v předprodejích zbývají poslední vstupenky – všechny zimní RfP v posledních dvou letech byly vyprodány dlouho před konáním. Vstupné je 240,- Kč (+ poplatek předprodeje v sítích Ticketstream a Ticketportal) a 290,- na místě. Na Zimním RfP bude také poslední možnost koupit lístky na letní festival za zaváděcí cenu 900,- Kč. Od března budou v předprodejích za cenu 1 030,- Kč.

Dodal: Jiří Sedlák, ArtsMarketing.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ZIMNÍ ROCK FOR PEOPLE

Sobota 28. 2. 2009
Vstup: 240/290 Kč
Vystupují:
Fake Tapes, Southpaw, Sunshine, Vypsaná fixa a Chinaski
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
PETE TONG, Roxy
1 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika