Lee Dagger na pátečním Meccamixu

Lee Dagger na pátečním Meccamixu

24. 02. 2009  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Jak tomu již na Meccamixu bývá zvykem, zhruba jednou za půl roku nás navštíví nejoblíbenější zahraniční DJ Meccamixu - Lee Dagger. Nebudou chybět ani další atributy Meccamixu - nový rezident Meccamixu a král české house music - DJ Neo.
Dále pak zpěvák a saxofinista “český Jamiroquai” – El Jay, rezident DJ Macio a strůjce stylu “arrogant house” DJ Looky a fešák DJ Fcuk! Ibiza Diva tanečnice v nových úchvatných brazilských kostýmech, nejlepší tektonik tanečníci v ČR, obří nafukovací Meccamix dekorace, stříbrné konfetovače, které se na Vás posypou celou noc. Meccamix show můžete nově spatřit nejen v klubu Mecca, ale také ve více než 30ti českých klubech.

Petra, nová rezidentní zpěvačka Meccamix Tour 2009, je členkou populární taneční skupiny Infinity. Petra je nezastavitelná dračice a showmanka, ve které se její taneční temperament a fakt, že je profesionální tanečnicí, jen těžko zapře. Její dráždivá vystoupení a odvážné choreografie dávají naplno vyniknout jejímu nezaměnitelnému sex appealu. Její singly pravideně bodují v hitparadách českých radií jako je Evropa 2 a skladba „Get to Know“ se dokonce objevila na světově proslulém rádiu rádiu Ministry Of Sound!

Dodal: Blanka Jenčíková, Mecca & Duplex Production
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MECCAMIX PRESENTS LEE DAGGER

Pátek 27. 2. 2009
Vystupují:
Lee Dagger, Macio, Champagne, Neo, zpěvačka Sandra
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
SKREAM, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika