Weekend 2009 v Hrádku nad Nisou

Weekend 2009 v Hrádku nad Nisou

24. 02. 2009  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Je tomu přesně rok co se na severu odehrál poslední díl série The Weekend. Pod touto značkou jsme na Liberecku již viděli spousty kvalitních umělců a djs a seskupení.
Letošní díl má jasnou koncepci a snažíme se hlavně o to, vrátit kvalitní hudební produkci do našeho rodného regionu. Právě proto jsme vybrali prostor Dělnického domu v Hrádku nad Nisou, který prodělal rekonstrukci a můžeme se těšit na nové a „důstojné“ prostředí, včetně projekce.

Line-up je zcela výjimečný a mezinárodní a je nám ctí přivézt dva zásadní slovenské producenty, kterým se podařilo prorazit na zahraniční labely a vydat na nich své vlastní tracky.

Prvním jménem je stálice slovenské dnb scény, Larry aka L plus. Jako dj působí od roku 1998 a dlouhá léta byl hlavním artiklem Signall bokingu. Jeho produkce zaznamenala zásadní ohlasy v roce 2008, když jeho tracky vyšly na Viper recordings. Tešte se na pořádnou nálož energie a hlavně kvalitní hudební vkus. Je pravděpodobné, že se sety obou Slováků spojí v jeden 3hodinový b2b set.

Druhým neméně známým slovenským producentem je Matúš Lenický. Jeho produkci známe pod nickem B – Complex. Od roku 1996, kdy ho začala zajímat produkce a tvoření ve studiu, již uplynula dlouhá doba. Jeho tracky jsme mohli slyšet na několika česko-slovenských kompilacích a Mp3 labelech. Letos v lednu přišla výborná zprava, že jeho track ´Beautiful Lies´ se vešel na Hospital Podcast a je přislíben i je debut na značce Tonyho Colmana .

O support se postará speaker radia 1 a výborný dj 2K ve společném setu z Arkem z Nano.cz .Narozeniny oslaví svým setem domácí killer Škubán a pražský promotér a propagátor P.NO. Celý weekend zakončí svým setem šakalí dvojka Peet vs Moower. Zapomenout nesmíme na open set v podání mladého dje z Chrastawak s.s., který si říká Dj Hmyz.

Dodal: Mooris
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

WEEKEND 2009

Pátek 20. 3. 2009
Vystupují:
L Plus, B-Complex, 2k vs Ark, Skuban vs P.No, Peet vs Moower, Hmyz
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HATARI, 5. 2. Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika