Koncert mexické ska kapely Panteón Rococó 11. října se přesouvá do Roxy

Koncert mexické ska kapely Panteón Rococó 11. října se přesouvá do Roxy

25. 09. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Koncert divoké mexické ska kapely Panteón Rococó 11. října se přesouvá z pražského Lucerna Music Baru do klubu Roxy. Důvodem je zájem lidí o vstupenky, vyšší kapacita tohoto klubu a také poptávka po oblíbeném prostředí ze strany ska komunity.
Koncert divoké mexické ska kapely Panteón Rococó 11. října se přesouvá z pražského Lucerna Music Baru do klubu Roxy. Důvodem je zájem lidí o vstupenky, vyšší kapacita tohoto klubu a také poptávka po oblíbeném prostředí ze strany ska komunity. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, koncert bude ale začínat již v 19 hodin, kdy na úvod zahraje sound system One Love Circus s Djs Fido & Gadjo aka Skalalai. Koncert Panteónu bude poté trvat přibližně 2 hodiny.

Koncert Panteónu Rococó 11. října v Roxy je jediným vystoupením této kapely nejen v České republice, ale i ve střední a východní Evropě. Tato mladá dvanáctičlenná formace proslula jak divokými koncerty, které loni roztančily například diváky festivalu Trutnov Open Air, tak i svojí politickou angažovaností a otevřenou podporou zapatistického hnutí v mexické oblasti Chiapas. Výbušnou hudební směs vytváří kytary, baskytary, dechové nástroje (trumpeta, saxofon, trombón), bicí a perkuse. Koncert je součástí evropského turné, v rámci něhož se Panteón Rococo zúčastnili i několika velkých letních festivalů (Fusion-Festival nedaleko Berlína, St. Gallen-Festival, Lowlands Festival). Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro a Ticketstream za 295 Kč. Pokud chcete dostat do žil divoké mexické ska přímo od zdroje, zarezervujte si 11. říjen!
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika