FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 RAVE ON SNOW (A) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

rave on snow

saalbach

.
Janix
ne prosinec 04, 2011 8:01 pm
Rave on snow
Jedete někdo na rave on the snow do saalbach?

reakce na článek: Rave on Snow aneb co takhle párty na sněhu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po prosinec 07, 2009 6:58 pm
tak asi takhle. možná se uvolní 4 místa ale protože. Tzn. Jsou 4 lupeny a 4 místa v apartmánu kde 1 místo na spaní vychází cca 27 ojro na noc - což je najlevnější jaké se sehnalo

takže jestli řešíte ubytování - není co řešit

každopádně bych byl rád kdybych měl na tebe nějaký kontakt (času už fakt moc není) páč tahle komunikace je na pi.u

Jestli nemáš ani jeden z uvedených kontaktních přístrojů (programů) tady je mé ICQ 239 841 495
cocoon
po prosinec 07, 2009 6:39 pm
ty jo zrovna nam do toho vlezl problem a mozna ani nepojedem Sad zitra budu vedet vic a dam vedet...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po prosinec 07, 2009 3:26 pm
a moje číslo je 777983180
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po prosinec 07, 2009 3:22 pm
to raději v pátek tam. já nejedu - je to můj lupen takže semnou se moc nedomluvíš. Tak jak tam budete tak bud brnkni nebo napiš tomikovi (tel. 776319552)
hej ale tohle hle dorozumívání je vážně naprd. Napiš na skype - najdi josef hulač. Myslim že tam budou 2 tak zkus napsat oboum. Tam se domluvíme víc Smile
cocoon
po prosinec 07, 2009 8:37 am
ok listek bych si vzal bo predprodej uz stejne skoncil a budem to muset kupovat na miste...ale neni mi moc jasne jak si ho predame - napada me jedine az v patek tam, nebo posta...co myslis ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
po prosinec 07, 2009 5:06 am
cocoon
a nechtěli by jste alespon lístek? od nás co tam jedem tam nikdo zatim nebyl
Kdyžtak se ozvi tomikovi a domluv se at se tam aspon potkáte. Jinak bych byl moc rád kdyby jste si ode mě vzali ten lístek at není na ocet
cocoon
ne prosinec 06, 2009 9:43 pm
cus, my jsme nakonec 4 a jedem takze vse ok - chtel bych jen vedet jestli jste tam uz nekdo v minulosti byl - to bych jeste mel par drobnosti na zeptani...jinak dik moc za nabidku Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so prosinec 05, 2009 1:44 pm
cocoon
tomika to všechno zařizuje tak se ozvi jemu
Tomika
so prosinec 05, 2009 1:05 pm
2 cocoon
Ahoj, napis mi na ICQ: 174-363-918 a domluvime se. Potrebuji to uzavrit nejpozdeji do zitrka. Mame 1 volne luzko, v autech mame 1 misto z Prahy nebo 1-2 mista z Brna a 1 listek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá prosinec 04, 2009 10:25 pm
sem ted přišel z práce tak píšu až ted. Hej ICQ už dlouho nepoužívam ale napiš mi na facebooku: Joseph PepPe Hulac
tam se domluvíme
cocoon
pá prosinec 04, 2009 9:35 pm
PepPe
No my jsme právě dva - pár....a zvládli bychom dojet sami, ale na to ubytovaní se dva už asi nevejdem že ? nebo nevíš šla by nějaká přistýlka ? Pokud ne, tak bych teda velmi ocenil kdybyste mě vzali....napis kdytak čislo ICQ ať se můžem dolmuvit komplexněji Smile DÍÍÍK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
čt prosinec 03, 2009 11:38 am
Tak ta nabídka stále platí!!!! Jdno volné místo - ubytování lístek a odvoz je zařízený
Na ubytování máme zařízené 2 apartmány
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út prosinec 01, 2009 11:14 pm
cocoon
Sory že jsem nenapsal. Ubytování máme zařízené za cca 27 eu na noc. Ale ted se někdo nabídl tak uvidím jak to s ním dopadne Wink
cocoon
čt listopad 26, 2009 5:25 pm
dotaz
o teto akci uz dost dlouho uvazuju a chtel sem se zeptat jak to mate poresene s ubytovanim ? dik !!
P.S. Podle dlouhodobe predpovedi ma v alpach zacit snezit az v druhe polovine prosince, takze s tim prknem (v mem pripade lyzemi) bych to videl blede.... Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
út listopad 24, 2009 7:31 pm
1 místo volné na ROS
Tak se nám uvolnilo jedno místo - měl by někdo zájem?
Tomika
po říjen 12, 2009 8:22 am
16. rocnik
Sonji, tento festak se kona letos po 16. Smile a datum samotne party je 11. a 12. prosince a konci 13. rano Smile.

"What started in December 1993 as a crazy weekend of snowboarding and some partying amongst a group of friends has evolved into one of the largest annual two-day events of its kind with over 70 DJs and live acts on offer."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
pá říjen 09, 2009 11:50 am
s polozenim prkna souhlas, uz aby to bylo Smile Very Happy . ale nejak si nedokazu predstavit kalit v te kose ... to apres ski je jina, tam protektory a kalhoty s rozkrokem u kolen nevadi, hlavne ze je teplo ... no jsem zvedav na to, co sem napisete po akci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
pá říjen 09, 2009 11:49 am
Ozzby
to prkno položíš na svah možná tak první den.... Wink aspon já to tak vydim a přemýšlim jestli si mám vubec něco brát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá říjen 09, 2009 11:18 am
uz vloni jsem si zahraval s myslenkou.. ale dopadne to az letos... kazdopadne uz se nemuzu se dockat az polozim prkno na svah .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
pá říjen 09, 2009 10:23 am
wow
to nezní vůbec špatně
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá říjen 09, 2009 7:44 am
tomika te navnadil co? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá říjen 09, 2009 6:33 am
RAVE ON SNOW (A)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz