FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy

MÁCHÁČ OPEN AIR « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

machac festival

machovo jezero autokem klucek tiesto carl cox paul van dyk

machac open air
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M.iR.a
út duben 15, 2008 6:04 pm
Iceman: Diky moc Smile
medchen
út duben 15, 2008 5:43 pm
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!To je headliner ted:-P..to ste to teda pěkně pos...
PS:Rainbow - Tiesto v Praze fakt nejede už dost dlouho,toho uznávaj spíš mimopražský-z mých zkušeností...
medchen
út duben 15, 2008 5:40 pm
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!To je headliner ted:-P..to ste to teda pěkně pos...
PS:Rainbow - Tiesto v Praze fakt nejede už dost dlouho,toho uznávaj spíš mimopražský-z mých zkušeností...
Iceman
út duben 15, 2008 5:29 pm
M.iR.a
rainbow
út duben 15, 2008 5:08 pm
:-/
Disco boy pro pražaky
M.iR.a
út duben 15, 2008 4:43 pm
Iceman: Posli mi odkaz na tu jeho radio show snad nekdy budu mit tu prilezitost a poslehnout si to Smile
Iceman
út duben 15, 2008 4:02 pm
Hele poslechněty si někdy v pátek mezi 22.00-24.00 Tiestovu radio show,a možna přestanete říkat o něm že je komerční.Možná hraje v 1.hodince známy tracky to ale prot že jde stáhnout jako pocast na iTunes tak proto,ale v druhý hodince hraje tracky např. od Apparata,Plastikmana (=Richie Hawtin),neo trance hera Dj Sashe...A tak dále...Takže i on umí zahrát trochu toho minimalu,neo trancu a méně komerční hudby.Jenže to by museli někteří lidé chtít pochopit.
Josh
út duben 15, 2008 2:52 pm
jiříq
Já jim neupírám jejich přínos české scéně.
To co říkám je, že se snaží vydělat za každou cenu.
Jiriq
út duben 15, 2008 2:46 pm
Josh
Skoro se vsim, co si tady napsal ohledne Tiesta s Tebou souhlasim. Je to jeden z mych nejoblibenejsich djs, a neni pravda, ze jak tady hodne lidi tvrdi je to spatny dj nebo jen marketingova figurka. Za vsim stoji spousta tvrde prace at uz z jeho strany nebo ze strany jeho managementu. Sam jsem ho slysel asi 7x a takovou atmosferu, jako dokaze vytvorit on, nedokaze udelat snad zadny jiny dj. A co se tyce toho, ze bude na Machaci, tak ja bych poradatele nijak neodsuzoval. Ano, snazi se vydelat, ale kdo se v dnesni dobe nesnazi vydelat? To je snad uplne normalni. Navic neni moc jinych djs, kteri by letos na Machac prichazeli v uvahu. A zrovna poradatele Machace toho udelali pro ceskou tanecni ,,scenu,, dost (Orion Hall, party v KC Karlov, Creamfileds atd) a na rozdil od jinych jsou seriozni, jako jedni z mala tady u nas.Takze ja jim fandim a na Machac se tesim, je to vzdycky perfektni zakonceni leta. A poslechnout si Tiesta v prostredi Machace navic na jeho letni tour bude amazing.
M.iR.a
út duben 15, 2008 2:22 pm
Souhlas s Josh
Musim stebou souhlasit Joshi proste na machac Tiesta je mooc silena vec a hodne lidi ho bude chtit live sliset atd. a jestli je tam tak mala kapacita jak jsem se daty docetl tak to bude silena tlacenice.... Vlastne sam o sobe Tiesto vzdycky vyproda listky na kazde party kde si zahraje Smile No aspon vetcina na kazde party Very Happy
Pedros
út duben 15, 2008 1:15 pm
Já sem za to rád , ti co nadávají tak nevim... Řekněme to takto , Tiesto je skvělý producent , dj je podle mě tak normální , neslyšel jsem ho živě ale podle setů je PvD lepší . Každopádně eště abych nešel když pláž Klůček mám 12 km od baráku a jak ste tady rozebíali toho Hawtina , taky jsem si ho oťuknul a myslí , že to je už moc drsný... No každopádně bude tlačenice
Josh
út duben 15, 2008 12:17 pm
Kapacita
Jedinou akceptovatelnou možností je Mácháč se striktně limitovanou kapacitou někde mezi 6-7.000 lidmi, ale s tím, že by lístek začínal těsně po 1000.kč
lukas/
út duben 15, 2008 12:11 pm
tiesto@machac
zazil jsem hodne kaleb, ale tiesto vitezi, je to proste bomba,

komu se to nelibi at nejezdi a neremca
Josh
út duben 15, 2008 12:00 pm
Tiesto at @ŁŁ
Přesně tak, Tiesto dokáže dělat skvělé sety, kde si najde každý to svoje a nemusí hitovkařit.
Byl jsem toho sám svědkem 2x v UK na Global Gatheringu.
To co hraje tady v CZ je logické, publikum si to žádá na akci která postavená na něm.
Ostatně v Duplexu,nebo Mecce zahrál úplně jinak podle svých představ.
To je jako, kdyby jste šli na Madonnu,nebo Depeche Mode a oni by nezahráli svoje největší hity, asi by jste odcházeli notně zklamaní.
Všichni tu Tiesta haníte a tvrdíte, že je to Marketingová figurka, jenže Tiesto jenom ten, kdo má svůj marketing zvládnutý nejlépe a povznesen nad úroven úzkoprofilové taneční scény.
Každý subjekt,produkt at už jaký koliv musí mít dnes dobře zvládnutý marketing.
Nakonec jsme všichni obětmi tohoto dobře zvládnutého marketingu, at už při vyběru mobilní operátora, nebo bankovního účtu u dané banky.
Za tím vším je ale spoustu tvrdé práce a sebeobětování,kterou tu odsuzujete.

Nakonec bych rád dodal, že přes velkou oblibu Tiesta, nesouhlasím s jeho zařazením na Mácháč, z toho důvodu, že si moc dobře pamatuji 7.000 návštěvníku Mácháče s Paul Van Dykem, což bylo samo o sobě za veškerou hranicí únosnosti.
Lonský Carl Cox byl přesně na hranici toho, co může Mácháč snést, aby se tam návštěvnící cítili dobře.
Naproti tomu Tiesto, na kterého může přijít až 15 - 18 000.lidí je něco těžko představitelného.
Dj jako on patří na samotný event do Sazka Areny, nebo na hlavní stage festivalu s kapacitou, jakou Creamfields.
Je to velká bezohlednost k lidem, kteří ho chtějí vidět a užít si.
Snaha za každou cenu z jeho jména a obliby vytěžit maximum peněz na úkor kvality.
Lidém,kteří stojí za pořádáním Mácháče nejde o kvalitu a dobré jméno,ani v nejmenším a nesnaží se to ani nějak maskovat.
FUCK TIESTO
út duben 15, 2008 11:00 am
TIESTO NA MACHACI HODNE NA PICU MINULEJ ROK COX A TET TAKOVOU DISKOTEKU Z Z TOHO CHCETE DELAT PROPAGACN9 KOMERCE DO FUCKU
Gabka
út duben 15, 2008 10:22 am
Tak, jestliže má někdo problém s Tiestem na letošním Macháči, tak ať tam nejezdí. Bude to parádní párty, protože názory těch, kteří prohlašují o Tiestovi, že je to diskotéka, tak musím vzkázat,že to jsou lidé, kteří se sekli někde v taneční scéně kolem roku 2002, jestliže tohoto DJ hodnotíte podle toho , co slyšíte někde veřejně, tak si zkuste na Tiesta zajít někam do zahraničí či do klubu. Hodnotit někoho podle toho, co slyším v rádiu nebo podle lidí, je debilita. Zkuste si poslechnou sety z Global Gatheringu, ci z Ibizi ci ze Sunrise. A pokud se vam to nebude libit, problem neni v nem, ale v tom, ze se vam zkratka trance a tech-trance nelíbí. A to už pak je otázka vkusu, kažeému se líbí něco jiného, takže mu to sobci neberte a nevnucujte nikomu své názory. Cool Mad
kondor
út duben 15, 2008 7:30 am
for czech smejd
Gouryella to je projekt s Ferry_Corstenem. gouryella-walhalla__original_extended
M.iR.a
út duben 15, 2008 7:12 am
Tak ja jsem ted tad cetl ty vase nazory o Machaci a jeho Hlavni hvezde teto party tak z jeden strany musim souhlasit ze proste tiesto je tu co rok a zadne nova jmena jenom ty same do kolo akorad je to vzdycky na jinacich partys:) Za dalsi musim souhlasit ze Tiestova produkce je dobra a ti co nevi a nezajimaji se o to tak je fakt ze znaji jenom ty zname z Radii ktere tu byly jmenovany.... A produkce a hrani na party je vzdycky o nicem jinem treba znam djs ktere maji takove divne produkce ale jak stoji za gramce tak hrajou peckovite a u tiesta PVD jak by smet... Nekdy se jim povedou tracky kteremu se libi kazdemu a zase naopak a kdyz se ukazou na party tak hrajou suprove:) Proste je to 50 na 50 nebo + a - !!!! Co vice dodat
IIIIII
út duben 15, 2008 3:02 am
a kdo zhodnotí , že už nejsme lepčí než von Smile
Sq4Raa
út duben 15, 2008 12:16 am
No, tohle pro partypeople určitě není dobrá zpráva, protože těm, kteří tam kvůli Tiëstovi nejedou, to akorát zkazí párty (tlačenice apod.). Že si tímhle krokem pořadatelé zajistili 10 000 návštěvníku, to už je věc druhá.
Jinak koukám, že tady není topic, kde by chyběl nějaký památný výplod inteligence, tentokrát se tohoto přetěžkého úkolu zhostil Czech smejd : ,,...každopádně až budete lepší než on, máte
právo na pomluvy.'' Právo na pomluvy, úžasné, to je teda názor...
KrainerPhoto
po duben 14, 2008 11:00 pm
to czech smejd
Hezky jsi to řekl, souhlas.
nači
po duben 14, 2008 10:30 pm
jdu si koupit metr ctverecni na plazi kterej si oplotim pac jinak se tam ani nehnu ....
Mia
po duben 14, 2008 10:12 pm
To néééé
To se nemělo stát....
Czech smejd
po duben 14, 2008 10:08 pm
"Inteligentní" příspěvky
Tuhle anketu snad redakce vymyslela schválně, aby zase valná většina (když to tak hanebně nazvu) "vyblila" své názory. Pochubuju, že většině těhlech lidí bylo víc než 17 a Tiesta slyšeli jen z rádií a o jeho tvorbě vědí v podstatě kulový a většinou znaj jen Traffic nebo Adagio, jinak by tohle nemohli říct a pokud ano, tak jsou buď zabedněný nebo ignoranti.
Ať je nyní Tiestova tvorba jakákoliv, bezpochyby bude patřit navždy k největším hvězdám trance scény po boku třeba PvD nebo Oakenfolda. Znáte jeho tvorbu před rokem 2000, říká vám něco projekt Gouryella ?! Pochybuju, že většině asi nic...
To co předvádí Tiesto je jiná věc, každopádně až budete lepší než on, máte právo na pomluvy...
RomanDavidoff
po duben 14, 2008 10:01 pm
zzzzzzz
Pro mne sezona asi skonci na SoL.....ale dobra nabidka)
yourLife
po duben 14, 2008 9:37 pm
Je tady krome me nekdo plnoletej? Very Happy co borku? :DDD
8-)
po duben 14, 2008 9:28 pm
diky!!
Diky za to, ze hudebni servery stale ctou rozumni lidi a divny diskatnti stale davaj prednost libimseti. Utvrzuje me v tom drtiva vetsina negativnich reakci na Tiesta, ktery bohuzel pohrbi Machac!
Joe Chaucer
po duben 14, 2008 9:25 pm
CHCI DJS, CHCI PRODUKCI,NECHCI KECY, CHCI HUDBU,CHCI LÁSKU, CHCI DJS A PRODUKCI A LÁSKU K HUDBĚ.....
Bořek
po duben 14, 2008 9:20 pm
stejně tomu nerozumíte tak držte huby!....ten kluk hraje o mě a pro mě ...tak si polibte prdel a zavřete dršky!!!!!
yourLife
po duben 14, 2008 8:53 pm
...
ZORZO: yeaaaaaah disco party
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 129, 130, 131  Další Strana 124 z 131

Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz