FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SONNE MOND STERNE (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

sonnemondsterne

festival

SonneMondSterne (DE)

Danken
čt srpen 02, 2012 3:28 pm
Prodám 4 lístky
zdravím, prodám 4 lístky na SonneMondSterne, cena za kus - 2500,-

pouze tel: 775 170 870
danken
st srpen 01, 2012 6:42 pm
prodám 2 lístky
zdravím, prodám 2 lístky na SonneMondSterne, cena za kus - 2500,-

pouze tel: 775 170 870
danken
st srpen 01, 2012 2:18 pm
prodám 4 lístky
TO ervin
už jsem ti poslal mail, ale nereaguješ, mám další zájemce, ozvy se dnes do 19:00
ervin
po červenec 30, 2012 4:17 pm
lístky koupím!!
kolik za jeden kus? jsem z Brna a chci vyrazit s partou kámošu...muj email : rossowpetr@seznam.cz
danken
ne červenec 29, 2012 9:47 pm
prodám 4 lístky
zdravím, mám k dispozici 4 tikety, koupili jsme je v akci 10 plus 1 a pár lidí odřeklo. tel: 775170870
cube
po květen 21, 2012 9:41 am
..
zdravim. par dotazu na nekoho kdo tam uz byl...

auto muzeme mit v mestecku u stanu, nebo je tam zvlast parkoviste??

je problem si tam vzit gril nebo plynovy varic?

jidlo a piti do stanoveho mestecka ??? nedelaji z toho problemy?

predem dik za odpovedi..
Tomáš
čt květen 17, 2012 4:49 pm
Lístky jsem objednával přímé z ofiko stránek, vše proběhlo v pohodě za 6dní od platby byli doma Wink
cube
čt květen 17, 2012 12:33 pm
yeah
jj listky uz jsou doma Smile
cube
pá duben 13, 2012 10:33 am
listky 2012
daji se nekde v CR koupit listky nebo musime pres officialni stranky?
brazil runner
út srpen 09, 2011 8:49 pm
Sonne 2011
Ahoj, my jedem s pritelkyni...kdyz tak 725 186 791 nebo komunikator@email.cz.
Vyrazime v patek z Prahy, kdybychom mohli jet s nekym, klidne prispejem na beno. Mame VIPs.

Brazil Very Happy
spead
st srpen 03, 2011 11:28 pm
Kdo jede? že bysme dali pokec namístě Very Happy
šárka
út srpen 02, 2011 11:29 pm
lístky
kdyby měl někdo lístky, dejte vědět na alissia.s@seznam.cz
Dejv
pá březen 11, 2011 4:59 pm
2011
Pouhá čtyři pódia je nesmysl nebo to bylo myšleno jinak?
Jinak letos slabší line-up, dost jmen se opakuje z minule, ale i tak asi neodolám :)

reakce na článek: SonneMondSterne má kompletní line up!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gowron
po srpen 23, 2010 9:06 pm
2cocoon
Byla by škoda vynechat kvůli týhle záležitosti Very Happy Týpci, co je letos chytli zaplatili každej 200 nebo spíš 300 Euro, tak se připravte na tohle a pohoda Very Happy

NEMÁTE NĚKDO SETY?
cocoon
st srpen 18, 2010 9:14 pm
re:kontroly
hmm hmm hmm ...... Surprised dekuju za odpovedi a zacinam vybirat jiny festival na pristi leto. byli jsme s kamosema na X2 (2008) a bylo to uplne vklidu, vubec zadna kontrola - proste nikde nikdo (a to jsme byli celkem dobre vybaveni Smile) nevim zda to bylo stesti nebo to tehdy jeste tak neresili (o cemz pochybuju protoze je to tam uz nejaky ten patek zavedena zalezitost...) ale kazdopadne je to teda ted dost psycho - aspon podle toho co tu pisete vy nebo i ti belgicani...chtel jsem tam pristi rok urcite jet (letos nebyl cas) ale s takovou se mi tam vubec nechce Surprised nemate nahodou zkusenost s nejakou jinou zemi, kde je policie trosku benevolentnejsi??? Idea
petjan & co
út srpen 17, 2010 8:18 pm
kontroly
Sice jsme letos nebyli (ach jo Crying or Very sad ), tak to nemohu potvrdit, ale z Facebooku vyznívá, že policajti dokonce čekovali náhodně lidi u stanů Surprised To už je dost drsný...

Tohle jsem vytáhl ze SMS fcbk fans stránek:
but waaay to much police!!!! even on the campingsite they were walking around and checking people randomly at there tents!!!??

Besides that, they had an arrogant attitude and made you feel like a criminal!!
...
not a relaxing way to party...

grtz from Belgium


Nás loni zčekli při příjezdu i na nehlavním příjezdu (použili k tomu stírač drogových stop - na přístrojovce a volantu, zkontrolovali popelník, plus prohrábli osobní věci, cca zdržení na půl hodiny, jo u stromu na kontrolparkingu chrápal přivázanej policejní vlčák Exclamation ). Na odjezdu taky - na hlavním odjezdu (jen "ústní pohovor", jestli jsem nic nepožil jako řidič, bez testování) . Docela nepříjemná záležitost...

Co říkáte na kompilačku SMS X4? Smile
http://www.bigcitybeats.de/cds.php?cid=95
spead
po srpen 16, 2010 8:40 pm
kontroly
nás letos chytli těsně před kempem, téměř nešlo poznat, že se jedná o policajty, byli voháknutý jako party-people. Loni na Nature One nás stavli dokonce 3x, na dalnici, okresce a u příjezdu do kempu Smile takže veselý. A je jim jedno, když jim řikáte, že už jedna kontrola proběhla. Zajímavý na tom je, že němčoury, kterých tam je většina vysmahlejch, nekontrolujou.

reakce na článek: Podívejte se na video ze SonneMondSterne
cocoon
po srpen 16, 2010 8:21 pm
dotaz
chtel sem se zeptat ohledne tech policejnich kontrol, jestli nekdo nevite zda byly pouze na dalnici nebo i nejake okresce? popr. kudy ste jeli vy...dik

reakce na článek: Podívejte se na video ze SonneMondSterne
spead
po srpen 09, 2010 7:57 pm
to Gowron
Také musím souhlasit a co se týče police, taky nás zastavili tajný poliši. Jediný, co mě mrzí, že jsem za celej víkend nepotkal jedinýho čecha. Myslim, že češi tam byli jak brazilci na sněhu, docela atrakce : Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gowron
po srpen 09, 2010 6:51 pm
Nezbývá mi než souhlasit se Sonjou. Pro mě zatím nejlepší zážitek za dobu, co na akce jezdím. Počasí v pátek sice vůbec nepřálo, ale v sobotu a neděli už bylo hezky. Bohužel to nijak nepomohlo vzniklému bahnu, které bředlo čím dál víc a bylo všude, a tak jsem bez holínek volil pouze kryté stany. Hlavní stan mě ohromil svou velikostí, zvukem a světlami. Všechny stany byly pěkně vyzdobené. Nejvíce mě dostali Moderat, Miss Kittin, Turntablerocker, Tresher a ranním setem Sven. Ohňostroj rovněž nárámná podíváná, takové efekty jsem u nás neviděl Smile Jediné co bych vytknul, že chyběla místa na odpočinek.
Už teď se těším na příští ročník, doufejme, že bez bahna. Jo a jinak policie má Čechy ráda, naši a jinou výpravu potkala pořádná šťára, nikoho jiného jsem kontrolovat neviděl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
po srpen 09, 2010 2:48 pm
bylo to uuuuzasny, co k tomu dodat vic Smile
Sonne
út srpen 03, 2010 5:42 pm
mam 1 listek, kontakt: sonne10@seznam.cz

reakce na článek: Koletzki & Lexy namíchali SonneMondSterne X4
Dan
út červenec 27, 2010 10:09 pm
Tiket na SMS
Zdravím, kdyby měl někdo jeden tiket navíc na SMS dejte vědět.. měl bych zájem.

Díky Dan (60524608)
spala
st červenec 21, 2010 6:19 pm
sms
zdravím ,náhodou nemá někdo lístek navíc, pls help


reakce na článek: Festival SonneMondSterne absolutně vyprodán
fff
st červenec 21, 2010 5:06 pm
trapna akce

reakce na článek: Festival SonneMondSterne absolutně vyprodán
spead
st červenec 21, 2010 1:30 pm
lístky
Tyvoe Sad Tak to jsem trošku podcenil. Kdyby měl někdo lístky tak mi dejte vědět na 774 991 984 díky
Madferit
st červenec 21, 2010 11:06 am
Lístky
Kdyby náhodou někdo prodával dva lístky hned je beru :-)

reakce na článek: Festival SonneMondSterne absolutně vyprodán
petjan & co
čt červenec 15, 2010 9:46 am
Letos bez nás ;-(
Škoda... Přítelkyně si musela zrovna před letní sezónou najít práci, takže je ve zkušebce - bez dovolený a na tuhle akci minimálně dva dny dovolený jsou třeba - v pátek na cestu tam a v pondělí na "brain recovery" Smile Tak snad příště. Kdo jede, tiše závidím....

reakce na článek: Koletzki & Lexy namíchali SonneMondSterne X4
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gowron
út červen 08, 2010 7:54 pm
Lístky
dnes došly! Těším se jak malej Wink
střela
so duben 03, 2010 6:20 pm
Gowron
ahoj ,pořád hledáte odvoz jestli jo tak mě kontaktujte email sir.spalek@seznam.cz

reakce na článek: Line up festivalu SonneMondSterne
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 1 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz