FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 THE PRODIGY (27.11.2009 - Tesla Arena) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

the prodigy

tesla arena praha 27.11.2009

.
Pedro
so listopad 14, 2009 6:28 pm
Lidi kurva, těšíte se ??? Já jak malej Very Happy nebyl jsem v hale na akci skoro rok a na takovýmhle výmazu nikdy, bude to zlo, jen doufám, že kolem mě zas nebude deset holčin na podpatcích abych si moh trochu zablbnout Twisted Evil
Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá listopad 13, 2009 3:47 pm
jej škoda, že ten bus tu nebyl dřív! Složitě jsem hledal odvoz! A vůbec jestli by semnou někdo jel! Nakonec jedu s bráchou mé přítelkyně a jedem tam z Liberce! (oba bydlí kousek od lbc) a to já jsem z Litomyšle! No jak říkám škoda, že to tu nebylo dřív! Tak snad příště!
firestarter
pá listopad 13, 2009 9:11 am
OLOMOUČÁSI SVOZ MÍT NEBUDOU ?
TOŽ TO JE NAPRD DĚCKÁÁ, HOLD POJEDEME VLAKEM A ZAPAŘÍME I TAM, YEÁÁÁH ! Razz
Jana
st listopad 11, 2009 2:01 pm
PartyBus Prodigy Brno-Praha-Brno
Na koncert Prodigy 27.11. v Praze zajišťujeme cestu Partybusem. Ten doveze lidi z Brna až před Tesla arénu. Je ale nutno předem zaregistrovat se, aby na vás zbylo místo v buse . Cena cesty z Brna do Prahy a po koncertě nazpátek je 440kč. Zájmecům pošleme info. janeteen@seznam.cz
Anonymní
út říjen 27, 2009 2:54 am
někdo se tu ptal jestli má českej gig svůj web... nejblíž tomu bude asi naše fansite:

WWW.THE-PRODIGY.CZ

případně příslušnej topic ve fóru
david
ne říjen 18, 2009 5:50 pm
no ja už tam byl taky naposledy,chtěl sem se bavit ale vyhodily nas s kamaradem,takže už jim tam peníze nosit nebudu.najdem jinej after klub
Lulu
ne říjen 18, 2009 4:59 pm
Ono jako celý Studio 54 je otřes,byla jsem jednou a naposledy...ale to patří do jiného fora
david
ne říjen 18, 2009 4:17 pm
studio 54
Ahoj chtěl bych upozornit na vyhazovače s culikem ve studiu 54,zaplatite vstup 150kč a pak vas vyhodí mamrd jeden VYFETOVANEJ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne říjen 18, 2009 11:39 am
Jo mělo by to tak být! Na Techno.cz tam byl nedávno článek! Ale s předkapelou nejsem moc spokojen! Na youtubku jsem se kouk na pár videií a moc mě nenadchli!
Anonymní
ne říjen 18, 2009 8:08 am
Co ja vim tak predkapelka je Enter Shikari - btw: dobrej narez (smes hardcoru a electra) a tot vse, tudiz pocitam tez tak po jedenacte konec... Smile normalni koncik Wink
firestarter
čt říjen 15, 2009 9:27 am
kua kam si koupit lístek
kua me sere, ze budeme tak rozdeleni, si chci chodit po celé hale kam chci, před podiem mě ušlapaj, vzadu zase nebude tak silnej zážitek, kua to je dilema Evil or Very Mad
Pedro
st říjen 14, 2009 7:30 pm
nevíte někdo v kolik má ten koncert končit ? Já bych to viděl tak na 11... hledal jsem to i na stránkách prodigy jak jsou ty koncerty dlouhý a nic jsem nenašel
kopec
st říjen 07, 2009 9:23 pm
pro herera
diky synu no v patek dorazi ma 26leta sister Smile z vysociny a deme one night na roxy a pak na bukanyr Confused Very Happy to bude jizda
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
st říjen 07, 2009 8:52 pm
jj Cross je dobrej-zajimavej podnik a na housinku jiz kopcem zminovanej Bukanyr Smile je toho dost, jen zalezi co chces Cool
wok
st říjen 07, 2009 7:28 pm
PRO VŠECHYNY ::kousek od arény je klub CROSS hraje se tam jungle,dnb,tekno a ruzné styly Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út září 29, 2009 6:54 pm
Tak a lístek mám doma! Sehnal jsem si odvoz tam i zpět! Takže jedu! Jupí!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
so září 19, 2009 11:33 am
asi taková jako že si z téhle akce dovezu domů 2 odbarvené barbi blondýny.

to komunista: to je an tom to nejlepší - bloudění . Posledně jsem skončil v nějaké díře - myslím, že Teplice nebo něco podobného a narazil náhodou na bar Alex, kde jel hošánek nejdřív trance a přešel až do schranzu. tyhle nečekané akce jsou bomba. A když nechceš bloudit, tak stačí vzít taxíka a zeptat se taxikáře, kde to teď žije - ať tě tam veme. Zaručeně to bude co nejdál a většinou i hodně dobrý.
kopec
čt září 17, 2009 1:38 pm
mam dotaz kdyz si vezmu na koncert jejich desku breathe nevite jaka je sance ze me ju podepisou Smile
kopec
čt září 17, 2009 12:23 am
doufam ze budou vip na prodigy kuli nim to beru masakr Confused to bude konecnaa stanice km Confused Smile Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út září 15, 2009 3:11 pm
No to možná je! Ale já kterej Prahu nezná a budu rád, že dorazím na The Prodigy rozhodně přiožralej nebudu sám bloudit po Praze a nějakej klub hledat! Zkus se vžít do mé situace!
firestarter
út září 15, 2009 10:10 am
už se těším až zahrajou "firestarter"
hyh Very Happy
firestarter
út září 15, 2009 10:09 am
komunista
Laughing Máš pravdu, pokud nebude after, tak se člověk v Praze fakt musí unudit. hyh, ty bláho , v Praze je milion klubíků, kam si můžeš zajít.
kopec
út září 15, 2009 2:40 am
pro komunisty
taky bych kamo bral dj s breakbeat pak predkapela apak koncert the prodigy jako in brno snad to vyjde km Very Happy Very Happy Smile Razz kopec ahoj dobrou night
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po září 14, 2009 3:20 pm
Aha, no doufám, že to nebude jen tohle! Chtěl bych je opravdu moc slyšet, ale zas né za cenu 4-5h čekání v Praze na bus nebo vlak! Tak uvidíme! Mohla by být aspoň nějaká aftr nebo tak něco!
kopec
po září 14, 2009 3:07 pm
bude tam naka predkapela ale to je zatim vsechno co se vi no
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po září 14, 2009 2:58 pm
Chtěl jsem se zeptat na Prodigy chci moc a moc jed! Ale nikde jsem se nedočetl jak to tam vlastně bude! Zajímá mě od kdy do kdy to bude (20:00-04:00...) jestli je to jen jako koncert, že přijedou zahrajou odjedou, nebo jestli je to brané jako párty, že jsou hlavní hvězdy! Myslím tim jako, že po nich bude ještě nějaká pařba! Protože jestli nebude tak pro mě nemá cenu tam jed! Neměl bych se jak dostat domů! Busy i vlaky mi jedou až k ránu! Pokud někdo něco ví tak prosím napište! Děkuji
kopec
ne září 13, 2009 9:07 pm
pro pedra
zatim nic ale urcite naky budou stranky asi prodigy.cz
Pedro
ne září 13, 2009 1:27 pm
bte má tenhle koncert nějaký svoje stránky ? Nic jsem nenašel, jen z tesla areny nějakej odkaz
firestarter
po září 07, 2009 11:31 am
co máte proti Apokalypse?
Já si půjdu zařádit na pořádnej schranzík na Áčko a za týden se totálně vyjedu na The Prodigy. Co víc si můžu přát !

Ste másla , poďte taky na obojí, uděláme všichni foto na áčku a pak ta samá sestava na Prodigy, to by sme pak mohli machrovat ne? ! Very Happy smile32
kopec
po září 07, 2009 3:33 am
LIDI NEVAZTE SE ODVAZTE TESE KONEC Confused Surprised Mr.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Strana 2 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz