FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TIP NA dobrý ŠPUNTY ? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po leden 04, 2010 2:47 pm
Honza K.

Tak ty jsou fakt krutý! až teda na tu cenu to je fakt síla! A ty je máš?
Honza K.
po leden 04, 2010 1:28 pm
Ups
Ten fakju smajl měl bejt tohle Smile sorry
Honza K.
po leden 04, 2010 1:26 pm
Radši si našetři
na Shure SE530.

Cena je sice kolem 10k, ale věř tomu, že hudba dostane v tvojem životě zcela nový rozměr Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
út prosinec 15, 2009 1:16 pm
soulbass
hehe, mam je asi dva mesice a musim rict ze hrajou fakt uzasne. krasne cistej zvuk a silny basy, i kdyz tam asi taky zalezi na typu a nastaveni prehravace.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po prosinec 14, 2009 8:13 pm
já mám zas tyhle a sem vubec spokojenej se značkou Sennheiser,až teď po 5letech mě odešly jiný klasický,ty níže mám rok a super vyhovujou,ideální dýlka kabelu...




http://www.123mp3.cz/d/sennheiser-mx660/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skica
po prosinec 14, 2009 6:06 pm
Doporučuju
http://www.sluchatka.net/7-sennheiser-cx-300/

Na ven jsou jako dělané, ostatně viz. hodnocení, ale v té ceně seženeš i kvalitní v jiných hodnocení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po prosinec 14, 2009 5:50 pm
Pokud se nepletu tak mám KOSS The Plug a nemůžu si je vynachválit! V uších držej dobře! Okolní hluk tluměj též dobře! Hrajou fakt suprove! Já je mám za 700, ale na netu se daj sehnat o něco málo levněji! Pracuji v hlučném prostředí, ale s těmito sluchátky slyším hudba zřetelně a hlasitě! Nemusím mít volume na max abych vše v poho slyšel! Dřív jsem měl SE HPM-70 a ty byly dost dobré, ale tyto sluchátka jsou snad ještě lepší!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
markusch
po prosinec 14, 2009 4:40 pm
TIP NA dobrý ŠPUNTY ?
Prosím, máte někdo tip na dobrý sluchátka - špunty? Jde hlavně o to, aby perfektně seděly (je to na sport), a samozřejmě dobrej zvuk, odhlučnění. ... a aby pasovaly do iPoda. Cenová relace tak 1.000 - 2.000.
zaujaly mě Sennheiser CX 550. Nejsou zbytečně drahý? Nebo něco od denon ?
A jsou vůbec špunty dobrá volba? nejsou lepší pecky? - jsem laik, má to být dárek, pls o radu.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz