FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PURE XL (24.10.2009 Incheba Arena - Armin van Buuren) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

pure xl

armin van buuren

.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
so září 19, 2009 11:27 am
desire - toho bych se nebál. Podle mě to bude podobné jak ve Slováči a Rank 1 atd jsou zvyklí hrát i kratší sety. Bohužel bez skvělých rautů ve VIP - nejlepší VIP co sem zažil. A tentokrát - Za příplatek x Kč jen čumět v hale za sklem a ušetřit 20 kč za šatnu - díky ne. Tohle není VIP ale VZLP - Vydřít Z Lidí Prachy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
desire
so září 19, 2009 10:56 am
Timetable
me by spis zajimal timetable, pokud Armin bude hrat opravdu 5 hodin, tak na Rank 1, Blakea a Poliaka zbyvaj jen 4 hodky, coz by bylo treba ze Blake jen 1:15, Rankaci 1:30 a Poliak 1:15 ale nezda se mi ze by treba Rank 1 meli tak malo. Nebo Rankaci dve hodky a Blake s Poilakem po hodine.. Bojim se toho ze Armina krouhnou na 4 nebo jen tri hodiny... Mad
Ondra
pá září 18, 2009 6:53 pm
bude hrat 5 hodin...todle je fakt lemplost!
pavel
pá září 18, 2009 6:13 pm
Jak vite ze armin bude hrat jenom 45minut???
Andy
pá září 18, 2009 9:23 am
to roger
no pro me bezpochyby taky, takze jde se pro listek
roger
pá září 18, 2009 7:31 am
svrbění
mám takový svrbění že to bude akce podzimu Very Happy pro mě možná i roku (což lonsky armin byl Smile )
Lulu
čt září 17, 2009 9:51 pm
Už makáme Smile .... a Rank 1 rulezz...
net
čt září 17, 2009 8:19 pm
45min a 16s sracek
Dan
čt září 17, 2009 5:22 pm
To: Pavel
Pavle Armin bude hrát 45min a 16sec. ;o)
Pavel
čt září 17, 2009 2:56 pm
Armin
Nevíte někdo jak dlouho bude hrát armin????
roger
čt září 17, 2009 12:06 pm
listky
uz jsou doma Very Happy a makejte uz jich je jen 950ks za tu cenu Very Happy
Monika
čt září 17, 2009 6:26 am
Lulu: Moc díky, hodně mi to pomohlo:-)
Monika
út září 15, 2009 6:58 am
dotaz
Ahoj! Prosím pošlete mi někdo odkaz, kde bych mohla objednat lístky na Armina do Incheby na 24.10.2009. Vůbec nevím, kde to hledat a chtěla bych je objednat pro svýho přítele k narozeninám. Moc prosím a předem děkuju
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
so září 12, 2009 11:56 am
To bude hodně luxusní záležitost!!! Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
so září 12, 2009 10:56 am
No tak teda to je mega prekvapeni !!!
Tak to bude luxusni mejdlo Very Happy Rank 1 Very Happy
Lulu
so září 12, 2009 6:22 am
Rank 1?No vyborně,mě osobně baví víc než Buren
Black Ninja
so září 12, 2009 5:14 am
Pure XL
Line up Pure XL:

Blake Jarrel
Armin van Buuren
Rank 1


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
gg
pá září 11, 2009 10:05 am
kopec
Eddie Halliwell,Ernesto vs Bastian,Mark Sherry ,Cosmic Gate ...a dalsi proste UM se zameruje jenom na ty ktery jsou znamy!Nerikam ze si ho obcas neposlechnu to jo ale je spousta dj ktery hrajou sami pecky aleu nas je proste neuvidime!UM chce mit narvano proto je tady furt Markus,Armin apod!Vsecko jeto jenom na jednom dj a to semi neliby!Us 3 roky jezdimna akce do zahr a jeto opravdu masakr!Armina us jsem slysel u 4 proste us je ohranej!
Holot4
pá září 11, 2009 9:55 am
Tuny hoven Very Happy
Jen dement si může stěžovat, že UM vozí furt ty samý lidi. UM vozí ty nejlepší trance DJs!!! Na ostatní styly tu máš jiný firmičky, ale jelikož to nenese tak jako trance, tak nemá smysl sem ty "lepší" a neokoukaný DJs ani vozit Smile Je mi taky jasný, že za vašeho best DJ by jste litr vstup nedali Smile
Jsem rád za to, jaký akce UM dělá, protože mě jejich výběr sedí a proto na jejich akce chodim...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
pá září 11, 2009 9:04 am
Místo těch blbejch keců prosím o užitečné informace pokuď někdo má. Kdo bude před Arminem hrát. Kolik bude stát vstup, kdy bude akce začínat. Jestli budou VIP lístky a co budou obsahovat. Kdy budou vstupenky v prodeji a v jakých sítích. Kolik bude kapacita. Mluvte k věci. Uživatelé nemají čas pročítat tuny vašich hoven.

Dík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
čt září 10, 2009 8:40 pm
Anonymní
Nejvíc by se mi líbilo SaSaZu......... Wink
laskonka
čt září 10, 2009 7:46 pm
Souhlasím s Lakym, pokud máte někdo problém s akcema pořádanýma UM, tak na ně prostě nejezděte .. pokud se mi nelíbí Line up, tak tam nepojedu .. až bude z Vás někdo takovej frajer, že pozve jiný Dj, který tady nejsou tak profláklý, pak klobouk dolů Wink
Anonymní
čt září 10, 2009 7:30 pm
jaký místo například?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
čt září 10, 2009 7:29 pm
Supr.......Jen to místo mohlo být lepší.........
kopec
čt září 10, 2009 2:59 pm
pro gg
tak dobry ajaky dj s trancovy poslouchas napis
gg
čt září 10, 2009 2:24 pm
Je to tak furt stale ty sami jmena dokola jako kdyby nebyli jiny dj!Dj ktery jsem slysel us 6 krat a stale je furt vozej !UM us se proberte a nevozte nam dj ktery poslouchate vy protoze neposloucham zadnej trapnej trance jak armin markus apod!
Laky
čt září 10, 2009 12:07 pm
Nikdo Vás přeci nenutí, abyste chodili...

k: UM = monopol

monopol to samozřejmě není, ale vedoucí postavení v pořádání velkých tanečních akcí mají a bezesporu si pozici No. 1 zaslouží...

Jména Djs stále dokola ?..... souhlasím, že se často opakují, ale vracím se k první větě mojeho příspěvku...

kdo se mnou souhlasí ?
Andy
čt září 10, 2009 8:20 am
paráda, jde se
Armin v prosinci nemel chybu, nejlepsi akce po hudebni strance, jabadabadoooooooooooooooooooooooooooooo
Tom
čt září 10, 2009 6:43 am
Maximálně se zhnusujou tedy UM tímto přístupem. Pořád stejný jména, prachů za to chtěji nesmysl a hrajou si tu na monopol, který nikdo neuznává a pak ještě dělaji naschvály, NO TAK KAM TO SPĚJE TA SCÉNA TADY????
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 5 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz