FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 FILMY - co jste viděli, chcete vidět, trailery, novinky atd. « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
darkina
ne březen 23, 2008 2:13 pm
Venkovský učitel
Po řadě českých filmů za poslední tři měsíce,který mě moc neoslovily, je Venkovský učitel konečně na výši. Bydžovská je fakt paní herečka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
čt březen 20, 2008 9:14 pm
The mist
docela nuda ... ten konec byl zajímavej to je fakt, nečekal jsem, že to takhle přežije ... smile46
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cosmeeeq
čt březen 20, 2008 8:27 pm
Husta mlha
http://www.csfd.cz/film/227789-mist-the/

to vas rozseka Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
st březen 19, 2008 10:40 pm
febiofest
ja bych zase urcite vynechal in the valey of elah
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
st březen 19, 2008 6:28 pm
urcite bych si nenechal ujit Commitments (iri so to zvolili jako nej film irske filmove historie), Elling je totalni chlamacka, In the valey of Ellah, There will be blood, Zabiti Jesseho Jamese (vybornej Brad Pitt) .......ale urciete je tam kopa jinych a lepsich filmu ktery bohuzel neznam, ale CSFD.cz ti v tom snad pomuze
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st březen 19, 2008 5:54 pm
Febio Fest 2008
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrej
st březen 19, 2008 5:35 pm
The Passion of the Christ
No ja sa chystám ísť pozrieť si Umučenie Krista (síce som to už videl), keďže Veľká noc sa blíži smile35




Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
st březen 19, 2008 5:26 pm
BIG VACLAV!!!
děcka, ten film mě rozbil jako nic před tim!!!
první třetina komedie, plynule přechod do dramatu a poslední třetina normálně HORORRRRRRR!

BIG UP TROJAN AND VEJDĚLEK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st březen 19, 2008 1:11 pm
No Country for Old Men
některý ty sceny jsou nudný jiný zase vcelku v poho, kdyby se to o pul hodiny zkrátilo možná by to bylo zajímavější ... ale jak řikáš ten magor s tím kompresorem a tou bambitkou byl přísnej, to je fakt Smile)

pana nebo orel , řekni ! Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
st březen 19, 2008 12:34 pm
No Country for Old Men
me to prislo celkem nuda, ale ten magor s tim kompresorem byl luxusni Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st březen 19, 2008 11:01 am
No Country for Old Men
V sobotu jsem viděl tenhle filmek a pořád tak nějak rozporuplné dojmy, jak to máte hozený vy?

Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
ne březen 16, 2008 11:45 pm
Control
sice se tam skoro nic nedeje, ale vsechny kdo nekdy poslouchali Joy Division urcite potesi , navic vyborne natoceny Wink


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
čt březen 06, 2008 12:59 pm
jj uz jsem TdE taky videl a je to nater
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
čt březen 06, 2008 10:26 am
Tropa de Elite
celkem dobry ... o policii v Rio de Janeiro


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
st březen 05, 2008 8:49 pm
Storm Warning
Australskej horror s celkem dobrym hodnocenim na csfd, bohužel mi teda vůbec dobrej nepřišel, jen zbytečně dost brutální + uplně nepochopitelný chování hlavních hrdinů po celou dobu filmu...aneb když ztroskotám u farmy 3 dementních vraždících a úchylnejch vesničanů tak u nich budu určitě chtít přespat se svou mladou manželkou smile40


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
po březen 03, 2008 8:31 pm
no vidis to jsem jeste zapomel na ty hady Laughing

tak uz prihodim co se mi posledni dobou libilo(nerikam ze jsou z posledni doby).
Halam Foe, Things we left in fire, Vinci, Kalifornia
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
po březen 03, 2008 7:48 pm
muzzy
souhlasim ze ta prvni cast s chytánim hadů a vražděnim vesničanů tam bejt vůbec nemusela Smile (ačkoliv jí nelituju, celou dobu jsem si kvůli ní myslel že tohle bude fakt absolutní kravina...začátek byl spíš pro zasmání) líbila se mi až ta část po použití luku, nevim sice měla třeba třeba půl hodiny a byla dost jednotvárná, ale celkem se mi líbila a akční mi přišla taky dost, to že je Rambo dement a film má stejnej děj jako předchozí díly k tomu taky patří Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
po březen 03, 2008 7:39 pm
taky tady bych si dovoloval oponovat...podle me to bylo ubohy a vubec se mi to nelibilo
Prvni cast bych shrnul asi tak, ze Sly se tvari uplne nejvic drsne a hrozne zkusene (to bych jeste pochopil), pak za sebou vystrili nejakych 3-5 sipu (sestrihano do pusobive akcni sekvence), pak se kutula ve tme mezi chajdama a nokonec se schova za ocelovej pancir a kasi to do lidi, kteri na nej nepochopitelne utocí z te nejvic bizarni polohy (jak kdyby jste hrali nekjakou 2D videohru a z jedoho smeru na vas chodili protivnici a vasim ukolem bylo drzet tlacitko spouste)
No akcni to nebylo ani zbla a tim ze tam necha litat ruce, nohy vzduchem na me dojem neudela.

Podle me to dobre vystihl Lima na CSFD:

Je vidět, že Rambovi zatím pumpa funguje, kardiologa nepotřebuje a stárne s grácií sobě vlastní, tj. v žádným případě se s tím nepáře a ohryzky z krku vytrhává, jako kdyby kupoval rohlíky v krámu. Problém ale je, že už od druhého dílu jede pořád podle stejného mustru (s malými nuancemi) - někde se něco podělá, Rambo je požádán o pomoc, chvílí se cuká, ale pak v záchvatu altruismu podlehne a nastupuje osvobozovací nekompromisní řežba až do závěrečných titulků. Zřejmě čekat od něho něco jiného by bylo asi naivní, ale mě už potřetí vylouhovaný ten samý čajíček prostě nešmakuje, jak by měl. Že je něco „totální masakr“ a „jatka“, to není pro mě žádné měřítko kvality filmu, i když uznávám, že ta syrovost, špinavost a do jisté míry realističnost zde předkládané akce asi nemá v současném filmovém mainstremu obdoby. De facto, pokud bych chtěl srovnávat, tak zde závěrečné Rambovo „kázání těžkým kulometem“ vypadá jako krátká sekvence ze ´Zachraňte vojína Ryana´ (moment, kdy se na Omaha Beach otevře vyloďovací tanker a v něm sedící vojáci dostanou kulometnou spršku ze samopalů), akorát s tím rozdílem, že zde je natažena na cca 10 minut času, se všemi těmi čistými průstřely a odpadávajícími částmi těla. Díky tomu nabývá až jakéhosi surrealistického rozměru, který nelze brát vážně. Pro milovníky brutálních akčních nátěrů tohle musí být učiněná nirvána.___PS: Jestli tenhle film v reálu nasral barmskou despotickou juntu, tak přihazuju 10 hvězdiček.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
po březen 03, 2008 12:56 am
Rambo 4 - Do pekla a zpět
Na to že režíroval Sylvestr sám a je mu už víc jak 60 let je Rambo IV. hodně povedenej comeback! sice dost krvák...to už k Rambovi patří, ale určitě nejlepší akční film co jsem poslední dobou viděl.


Link


určitě lepší než pilotní film k novýmu Knight Riderovi , kterej jsem dneska ze zvědavosti zkouknul ( strašná blbost Laughing )


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
pá únor 22, 2008 11:56 am
3:10 Vlak do Yumy
sice nejsem žádnej fanda westernů, ale tenhle je fakt pěkně natočenej Wink


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st únor 20, 2008 2:00 pm
Občan Havel
Tož já si dal včera Občana Havla. Začátek mě nadchnul, konec trošku zklamal.. každopadně jsem se dobře bavil u scén z Klausem, Zemanem (Vašku, představ si, že náš autobus jezdí na Becherovku) a dlaších ze staré gardy .-)


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
st únor 20, 2008 1:55 pm
Gympl
Zviklán několika dobrejma referencema jsem si včera pustil Gympl....bohužel Sad kromě několika povedenejch výstupů Krause a Šteindlera tam neni vtipnýho vůbec nic! děj uplně o h*vně, jen další ukázka komerční teenage trapárny a prodejnosti českejch médií....aneb když jsou peníze na reklamu tak vám dobrý PR vyjde všude Sad Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kollba
st únor 20, 2008 11:19 am
Jestli máte rádi španělský filmy, tak si tento týden zajděte do Artu v Brně. Konají zde festival španělských filmů- výbornej výběr Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
po únor 18, 2008 12:41 pm
2PTR
dik za tipy...rozsiril si mi obzor min o 3 filmy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
po únor 18, 2008 11:33 am
snidane u tiffany s nadhernou audry hepburn...relax
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
po únor 18, 2008 9:28 am
Taxem o víkendu byl na filmku Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street a větší ujetost jsem neviděl ... fakt jsem se tomu musel smát Evil or Very Mad

Link


Link
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
po únor 18, 2008 1:29 am
tak dnes jsem videl Tropa de elite a je to supa.
stejnej scenarista jako u Mesta bohu
neni to tak dobry, ale je to mazec...ted to myslim vyhralo Berlinale
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTR
so únor 16, 2008 12:29 am
Můj best of / pro inspiraci
21 gramů, Alfie / Zlatíčko, Americká krása, Big Lebowski, Byl jsem při tom,Donnie Darko, Interstate 60 / Dálnice 60 , Kdysi byli bojovníky, Klub rváčů, Koyaanisqatsi, Kulka v hlavě, Mechanický pomeranč, Město bohů,Olověná vesta / Full Metal Jacket, Osudový dotek,Paha maa, Rekviem za sen , Salton Sea,Trainspotting, Zuřící býk
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
út únor 12, 2008 8:11 pm
vcera jsem videl "In the valey of elah" a ne ze by to byl nejaky supr trhak a docela se mi to libilo a vykon Tommy Lee Jonese byl vynikajici (rozhodne se mi libil vic nez v No country for old men)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
so únor 09, 2008 6:28 pm
muzzy
nj,zpevu bylo az moc podle mne...ale bzlo to celkem vtipnz sledovat takhle krvavy a bizarni muzikal
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz