Hvězda světového beatboxu na DMA Final Party

Hvězda světového beatboxu na DMA Final Party

10. 04. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
(Promotion) Na páteční slavnostní vyhlášení O2 Dance Music Awards Final Party v klubu Abaton se podařilo získat dárek a třešničku na hudební dort. Myslíte si, že vás v hudbě už nic nepřekvapí? Myslíte si, že znáte beatbox jako svoje boty? Pak si rozhodně nenechte ujít fantastickou show hudebního mága z anglického Nottinghamu.
Čeká vás zážitek, o kterém budete vyprávět kamarádům ještě několik dnů. Dámy a pánové, je nám ctí oznámit, že v pátek 18.4. vystoupí v klubu Abaton hvězda světového beatboxu aneb one-man beatchestra - THePETEBOX!Charismatický Angličan z města Nottingham je jedním z předních multi-vokálních beatboxerů na světě. Je známý experimentováním s mnoha hudebními styly a žánry. Součástí jeho vítězného vystoupení na BBC Radio1 byla legendární show s použitím revolučního loop sampler pedal, umožňující mu skládat vokální tracky živě. Loop pedal dává celému představení další rozměr a stal se pravidelnou součástí jeho vystoupení.

Za posledních let vylétla hvězda charismatického hudebníka vysoko, účinkoval na stovkách klubových nocí, mno-ha festivalech po světě a dokončil tour po Britských ostrovech a Africe. Objevil se také jako hvězda televizní re-klamy Movistar mobile phones v Mexiku, vytvořil znělky pro Kerrang National Radio a zvítězil v prestižní soutěži Channel4 Talent Awards.

www.thepetebox.com
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

O2 DANCE MUSIC AWARDS FINAL PARTY

Pátek 18. 4. 2008
Vstup: Pro hlasující 100 Kč, na místě 200 Kč
Vystupují:
THePETEBOX, Bow Wave, Michael C, Martin Gredner, Felipe, Lucca, LayDee Jane, Katcha & Mc Jacob, Brooklyn & Mc Lindee, Philip TBC, Stanzim, Tuco (UK), Swordz (BLG), YSC Boys (Live), Texx, P@co, Enrico, Adlet
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
O2 DMA Final Party - 16.4. Abaton
1. cena: 1 x dárkový balíček kosmetiky + tričko + klíčenka + vstup, 2.-10. cena: 1 x vstup + 1 x klíčenka
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika