Cybertronic končí - vyjádření pořadatele

Cybertronic končí - vyjádření pořadatele

28. 04. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (236)
Cybertronic s pořadovým číslem 4 je za námi.. Jak vědí všichni ti, kteří se zúčastnili i ti, kteří vynechali, akce se bohužel opravdu nepovedla. Nejlepší tedy bude Vám hned na začátek oznámit, že veškerá další činnost Cybertronicu se zastavuje, plánované termíny se ruší a pořádání akcí se zastavuje též.
Po prosincovém Cybertronicu III, jsme se opravdu dlouho rozhodovali, jestli se máme pustit do dalšího dílu. Ale jelikož zmíněný prosincový se opravdu povedl, všichni djs zahráli skvěle, light&laser show super, zvuk neméně a veškeré ohlasy na tento díl byly více než kladné, rozhodnutí bylo pokračovat a to i přes malou návštěvnost CIII – a tedy i prodělečnost.

Nyní by bylo fér sdělit Vám a i objasnit problémy, které tento díl provázely. K rozhodnutí s pokračováním přispěl i fakt, že se nám podařilo domluvit na spolupráci s hlavními sponzory a to se společnostmi Te-We-Co a Arching Group. Ty měly podle podepsaných smluv přispět k pořádání nezanedbatelnou částkou, která tvořila podstatnou část celého rozpočtu akce. K překážkám, které se v průběhu příprav objevovaly u již předem domluvených věcí a bylo nutno je okamžitě řešit (např. problémy s umístěním druhé stage, kde její plánovaná rekonstrukce neměla dle domluvy v žádném případě zasáhnout do průběhu Cybertronicu, ale náhle se přesunula do termínu, kdy by jej narušovala a současně se objevily „anonymní“ oznámení o zrušení celé druhé stage, kterou však prý pořadatelé „nechtějí“ oznámit. Problémů podobného typu bylo více, ale naštěstí tyto všechny se postupně podařilo vyřešit.), se přidal další zásadní problém a to odstoupení smluvně sjednaných, výše uvedených, partnerů.

Tímto odstartovaly hlavní problémy, které vedly k celkovému narušení a následným zmatkům. Jelikož vše ostatní bylo domluveno, zkusili jsme s partnery dále jednat a celou situaci vyřešit. Bohužel nepovedlo se a problém se nyní řeší soudní cestou. I přes toto byla snaha dovést akci do konce, jelikož oznámení headlineři byli domluveni, patří ke světové jedničce a byla by škoda Vás o jejich vystoupení ochudit. Začali se tedy domlouvat další sponzoři, shánět podporu a finance pro bezproblémové dokončení, což na poslední chvíli bylo více než obtížné. Nepovedlo se a snad by bylo lepší v této fázi párty zrušit. Naše chyba - neudělali jsme to a dále pokračovali.

Na samotných přípravách v den konání akce již bylo zřejmé, že vše nedopadne podle plánů. Do posledních okamžiků se stále sháněly prostředky, aby vše mohlo proběhnout tak jak má, partypeople si mohli akci užít a neodcházet domů zklamaní. Bohužel ani toto nedopadlo podle našich předpokladů. Jak již bylo výše uvedeno, CIII dopadl skvěle a proto jsme doufali, že přijde dostatek návštěvníků a z prodeje lístků na místě budou moci být zaplaceny položky, jako lasery a další. Opět zklamání.

Nicméně i přes toto všechno jsme rádi, že někteří návštěvníci si akci užili a headlineři přijeli a zahráli. Absence laserů (jenž byly původně plánovány ve velkolepé sestavě a ve spojení s light show by přinesly skvělý zážitek vysoce překonávající show z Cybertronic III, sice byla velkým mínusem celé akce, ale i přes to byla světelná show sama o sobě vcelku povedená a ozvučení L-Acoustic opět nezklamalo. Několika minutová přestávka v podobě přerušení zvukové produkce a osvětlení hlavní stage bylo nemilým překvapením pro nás pro všechny. Jak se však ukázalo, jednalo se o technickou závadu na jedné části zvukové aparatury, kdy bylo nutno veškerý sound systém odpojit a v tomto stavu opravit. Bližší technické vyjádření přinese oznámení od zástupce zvukařské společnosti, které vyjde v nejbližších dnech. Bohužel opravdu velkým šokem byla narušená statika stropu nad dj pultem, kdy se z neznámých důvodů (které se budou dále zjišťovat) uvolnila část betonového obložení stropu, která spadla na jeden gramofon. Zde musíme poděkovat Steve Angellovi za jeho profesionální přístup, se kterým celou situaci zvládnul a dále pokračoval ve svém vystoupení.

K závěru nezbývá připustit, že páteční noc opravdu nevyšla tak jak měla. Štěstí nepřálo, nás opravdu velmi mrzí veškeré okolnosti, které Cybertronicu IV doprovázely a jak již bylo řečeno výše, pořádání dalších dílů a akci se zastavuje.

Děkujeme všem, kteří se na akci dostavili a užili si ji a omlouváme se všem těm, které jsme zklamali.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CYBERTRONIC

Pátek 25. 4. 2008
Vstup: Předprodej 390 Kč, na místě 499 Kč
Vystupují:
Steve Angelo, Darren Emerson, Luke Sun, Hydrophonic, Lucca, Angelo Mike, Laydee Jane, Orbith, M Scuberman, Shimek vs. Breeth, Agent a další.
Další informace
236 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno:
Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
Anonymni
01. 08. 2008 | 12:21:26
+0 | -0

to Cat_Deveraux

No ja si myslim,ze by ta fronta byla hoooooooooooodne dlouha.Asi by v ni stali vsichni sponzori,ktere ten debil podvedl.No a ta sumicka ,kterou by jim mel ten kokot vyplatit by na konci mela asi hodne nul. ops:
David Valmont
01. 08. 2008 | 10:58:24
+0 | -0

to Cat_Deveraux

ja myslim, ze vsickí :) kteri meli s timto zabavnym kabaretem ( nemyslim akci samu ale ten bordel a zlodejnu okolo), se vyparili asi tak jako kdyby do promoterskeho sidla Cybertroniku vpadla atomova bomba ... nebo na trziste se stanky Vietnamcu ČOIka a celni sprava ... ja bych radil postavit se do fronty ... a vyckat jestli bude nekdy v tomhle state nejaka pravni vymahatelnost od takovych fiškuntalu a vykutalencu, jakymi bezesporu pan Krechler je ...

Cat_Deveraux
28. 07. 2008 | 07:25:31
+0 | -0

Krechler

Zdravim, nedávno jsem zamířila na stránky cybertronic.dj a byl tam kontakt na "někoho" kdo vše spravuje když Martínek si odjel na dovolenou do chládku, zapomněla jsem si to číslo opsat a potřebuji nutně něco s nimi vyřídit. Nemáte někdo tento kontakt? Nebo kontakt na někoho kdo v té super akci měl prsty? :D
.-)
04. 06. 2008 | 12:16:54
+0 | -0

krecher

aleeeee.. no slava... mas vice infa? .-))
Anonymni
04. 06. 2008 | 12:05:23
+0 | -0

pan velkopodnikatel

Tak nám už konečně zavřeli to parchanta Krechlera do chladku
Freki
02. 05. 2008 | 02:09:58
+0 | -0
Zdarec lidi, nemate nahodou nekdo funkcni MP3 nebo linky na sety z cybertronicu II ? shanim to kde se da a jedine na vasi strance jsem aspon nasel odkazy, bohuzel nefunkcni.
Afrika islam, ladee jane...
Pokud by mi to nekdo mohl treba reupnout, byl bych rad
ICQ-222355548
marsellino
01. 05. 2008 | 08:32:08
+0 | -0

tenzo

myslela asi darrena emersona, ktery patri do underworld
Tenzo
01. 05. 2008 | 07:30:35
+0 | -0

Na cyberu

hrali Underworld:D
pleban
01. 05. 2008 | 05:37:50
+0 | -0

kočka

nejpěknější holka ze srdcem na cybertronicu
Lopaka
01. 05. 2008 | 10:07:29
+0 | -0

Bueeee

Bože, to je takovej trapas zase. Taková ostudaaaAAA. Už sem myslel, že si znova takovej provar nedovolí. Ještě že sem nejel. Takoví nýmandi jenom kazí pověst dobrým akcím v česku. FUJ!
čéša3
30. 04. 2008 | 12:58:30
+0 | -0
Někteří lidi opravdu neví kam jdou, kam půjdou, kde byli ... ufffff ) Kde sou ty časy když lidi byli sjetí jak hovado a aspoň si to pamatovali )))
lem
30. 04. 2008 | 10:14:57
+0 | -0

pan krechler

jen drobny detail, pan k. dluzi nemale castky penez vsude mozne (nezaplatil kuprikladu ani ubytovani pozvanych djs). na kazdou svini se vari voda, otazka zni, kdo poda trestni oznameni...
Ondřej
30. 04. 2008 | 08:08:50
+0 | -0

4 CYBERTRONIC CREW

nechcete si zkusi otevřít třeba nějakej non stop v centru Brna? Určitě by to odpovídalo vaší mentalitě, náklady jsou taky menší, klientela zajištěná! Ale proboha, už se nikdy nepouštějte do dělání tanečních akcí!!!!!! Tohl eje citlivý a hodně specifický obor a poka'd to někdo bere jako onen NON STOP, výsledek je pak takový jaký je!!!! Předem díky, že už se na naší scéně neobjevíte!!!NIKDY!
deivis
29. 04. 2008 | 07:59:21
+0 | -0
Citadela rulezz.. Skoda jí. Kromě prvního dílu a 6tého s A. Kremerem sem byl na všech..
m
29. 04. 2008 | 07:50:32
+0 | -0
to Honza:sorry,nechtěl jsem se tě dotknout na tom nejintimnějším místě.Nejsem takovej pamětník,jako ty.Pamatuju poslední dva díly.A nechtěl jsem říct,že organizátoři Citadeli byli unterwasermani,jen to,že už ta párty nepokračuje.
groow
29. 04. 2008 | 06:47:32
+0 | -0

honzo

a co tak nezabudnutelne show alfa centauri ..a jasne dark angels toto prave mi teraz chyba na akciach....
Honza
29. 04. 2008 | 03:46:18
+0 | -0

pro toho kdo si říká m

Chlape, kolik ti je že nevíš že párty Citadela měla nemalou řadu dílů a nemálokrát narvala Boby Centrum. Navíc jejich pořadatelé v té době vozili hvězdy které hráli v ČR poprvé a mnoho z nich na dlouho naposled. To že se pokusila neúspěšně vrátit neznamená že jejich pořadatel (byl-li to ten samý jako před lety) je podvodník. Dotklo se mě to jelikož jsem na této párty hudebně vyrůstal.Jen zde v té době bylo k vidění gogo performance na opravdu velmi kvalitní úrovni se skušenostmi ze zahraničí jménem Dark Angels. To jsi asi nevěděl, že? Protože kdyby ano nikdy z tebe nevypadne takový hovno. Citadela byla velmi našlapaná akce a škoda že se nikomu nepodařilo jí oživit.
haha
29. 04. 2008 | 03:14:35
+0 | -0

vysmech

Tak koukam ze ten slavnej cyber byla moooooooooooooooc pekna fraska, nicmene Orbith udelal moc dobre, jen skoda ze Laydee Jane se nepoucila uz z minula a zase tomu zlodeji verila. Jen se divim ze vsichni lidi co do toho vrazili penize si tam samotnyho a velkyho pana Krechlera asias Krachlera :D nenasli a poradne mu nerozslapali tu jeho blbou drsku. Dela jen spatny jmeno cesky scene a navic taky Boby, a v neposledni rade Apokalypse. takze vubec bych se nedivil kdyz by se nechal dobrovolne zabasnout, aby mu bylo lip. Protoze verim tomu ze to nebude mit dlohe trvani a vsichni veritele hpo zadupou do zeme. takze ted uz jedine zbejva poprat Apokalypse jen to nejlepsi a at jim to zadnej podobnej blb nekazy jako PAN KRACHLER!!!!!!!!!
m
29. 04. 2008 | 02:58:42
+0 | -0
no to bych blil, každej normálně uvažující člověk by to za takových podmínek, který tady popisujou stopnul, protože pro lidi je to sice k nasrání,ale lepší než když vědí, že to bude o hovně a nechaji to náhodě,protože chtěji alespoň něco vydělat a risknout to,zkrátka poděl na lidi, kteří se chtěji bavit a to se neodpouští.To by bylo,aby ta akce pokračovala,ale jak to tady chodí,tak akce změní jméno a stejně okolo toho budou stejný hovada jako doposud.Takže nemá cenu do Boby chodit na něco jinýho než je Apokalypsa, protože všechny párty krom téhle po pár dílech kolabovali viz. Citadela.Já jsem tam naštěstí nebyl,protože když jsem viděl,že na netu nabízeji 4+1 lístek zdarma,tak jsem tušil, že to asi neni ok.Ještě by mě zajímalo,jak se hraje zahraničním hvězdám,před málo početným a nasraným publikem,který byli od začátku svědky skandálu??To se zase ČR ve světě taneční hudby uvedla. A je to jen o tom,že většina pořadatelů akcí se snaží jen vyloudit prachy na lidech,kteří se chtěj pobavit a zapařit,pak to nemůže být nikdy v poho a naše taneční scéna se bude pohybovat pořád v době kamenný oproti zahraničí.
prezident
29. 04. 2008 | 02:41:38
+0 | -0
Matte jsi prachsprosta šlapota!!!!!už se do toho neser,kdyz to neumíš
!
DreamP
29. 04. 2008 | 02:32:56
+0 | -0

si dělají srandu ne??!!

tak měla kurva vrátit vstupné a ne se tedka lidem omlouvat, za to, co všechno nestihli, neudělali atd.Shrábli prachy a ted dělají jako by zrovna byli oni ti chudáci, s kterýma se zametlo..........
clubb3r
29. 04. 2008 | 02:24:27
+0 | -0
ha haaa tak by me zajimalo jestli nam tady s tim zvukem vsem zase neco nenalhava protoze sem stal kousek od zvukaru cely akce a nezdalo se mi ze by bylo neco se zvukem :D spis mi prislo ze ty chlapici nebyly moc nadseny a ze si zbalili svych pet svestek a sli pryc...
soulbass
28. 04. 2008 | 11:19:36
+0 | -0
myslím,že v příští anketě DMA 08 by se měla objevit znovu sekce průšvih roku
tomstar
28. 04. 2008 | 09:58:37
+0 | -0

to Mira

Vitej mezi nami.Muzes mi napsat vice na tomstar@rave.cz
toky tokátko
28. 04. 2008 | 04:59:40
+0 | -0

cha cháá

s těma vyhazovačema to byla šou, mi prodhledával tašku a já debil sem si zapoměl schovat 2 pytlíky smíchu a frajer na to kouká a řiká dobrý běž :D:D
Anonymni
28. 04. 2008 | 02:16:18
+0 | -0
oprava myslel jsem ct3 (with svd )
da.kine
28. 04. 2008 | 02:15:14
+0 | -0

line up ct5

udela to jako na 4. pozve si tady treba tiesta a armina a ti tam zase nalakaji lidi i kdyz to minule stali za pič*...

takze za pul roku v boby na ct5
allys
28. 04. 2008 | 02:11:02
+0 | -0

A TED VŠICHNI NA PĚTKU

třeba ot bude ještě větši švanda než ted:D:D tipuju učast na 500 lidi maximálně:D
cube
28. 04. 2008 | 01:42:33
+0 | -0

WTF?

to snad není ani možné.... jak nekdo muze usporadat takowou party, kterou nema z ceho zaplatit? co cekali?: hm? dost divné peklo.. :-D
Jiri
28. 04. 2008 | 01:40:56
+0 | -0

marq

takze leda ze si krechler sehnal jiny jinde ale fakt sem si jich tam nevsiml :)
Zobrazit další komentáře   >>
SOUTĚŽTE
Cybertronic
5x 2 volné vstupy
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika