BELIEVE PARTY WITH D-NOX

Datum: Pátek 29. 4. 2011 - 22:00 - 06:00
Místo: Praha - Praha - Kostel
Styl: house, progressive, techhouse, techno
Cena: v predprodeji 200,- Kc + poplatky = vstup pro dva! Na miste 200,- Kc za osobu
Popis: Christian Wedekind alias D-Nox, polovina světově proslulého dua D-Nox & Beckers, zavítá v dubnu na svoji premiéru do ČR! Ostřílený dj a producent sklízí v posledních letech jeden úspěch za druhým, včetně prvního místa v prestižní anketě Ibiza DJ Awards 2010 v kategorii Progressive House, společně s legendárním dj Sasha! (kompletní výsledky ankety a video z vyhlášení naleznete zde). Jeho vystoupení proběhne v pátek 29.4.2011 v klubu Venue (ex Kostel) na rezidentní párty BELIEVE djs Tazz&Biodan, a zároveň zde představí své nové album Distance v exkluzivním tříhodinovém dj setu. Budete tak mít možnost jako jedni z prvních okusit zcela nový materiál od jednoho z nejúspěnějších německých umělců současnosti. Kromě rezidentních djs line-up doplní dj Slater, majitel českého nakladatelsví Tribal Vision Records.

Dvojice D-Nox & Beckers má na svém kontě mnoho společných EP a alb, přičemž to nejstarší má datum z roku 2004. Kromě svých exkluzivních společných live vystoupení, vystupují i jako djs jednotlivě. Záběr jejich hudební produkce je opravdu široký od tribal techna, progressive house, elektra až k psytrance. Jejich sety jsou velmi energické a svižné, pohybující se převážně na vlně progressive house. Mezi jejich nejznámější singly patří Jetlag Slave a Seven Hours, druhý jmenovaný si můžete připomenout zde:Believe party tak pokračuje v sérii plánovaných sezóních akcí po listopadovém live vystoupení projektu Spirit Catcher a únorovém čtyř hodinovém setu Silicone Soul v téměř vyprodaném klubu. V souvislosti s Believe party pro vás namíchali rezidentní djs Tazz a Biodan promo mix, ve kterém představují zvuk, který na akcích Believe můžete čekat. Mixy stahujte na odkazech:
http://www.progressivesession.net/files/Dj-TAZZ-Believe.mp3
http://www.solstice-records.com/audio/Biodan-Believe.mp3

Kromě rezidentů na akci vystoupí i Dj Slater, který je více známý v zahraničí než v místních vodách. A tak ho díky nejen jeho hudební produkci častěji můžete slyšet na plážových festivalech v Mexiku, nežli v českých klubech.
Web: www.facebook.com/event.php?eid=120097361401098
BELIEVE PARTY WITH D-NOX
D-NOX (DE), Tazz & Biodan, Slater

Kostel

Michalská 27
Praha 1
kostel sv. Michaela
Program:
Program v Kostel
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2020   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika